Ways of Darkness

Egy olyan fantasy, amit még sohase láttál.

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Ways of Darkness - English/Angol

Share | 

A bíbor bordélyház

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Stephanus Tavilrond
Administrator - Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 678

TémanyitásTárgy: A bíbor bordélyház   Pént. Szept. 06, 2013 1:05 pm

First topic message reminder :

A bíbor bordélyház egy tipikus bordélyház. Egy lepukkant, szegényes, romos, rendes házra alig emlékeztető épület, amely valaha talán egy fogadó lehetett. Igen, egy szép, gazdagoknak való fogadó. Ez az épületet valaha - akár 100 éve - a gazdagság fénye volt, mely szigetként kiemelkedett az azt körülvevő fertőtől, amely Grandfolk szegény negyedét alkotja.
De az már a múlté.
A régi, szép fogadóból azóta egy elhagyatott épület lett, és az is maradt, amíg rá nem talált egy naplópó-csavargó, amely pénzét a legősibb mesterséget űző nők finanszírozásával majd adóztatásával szerezte. Azóta még több olyan nő telepedett le itt, aki nem talált más megélhetési metódust.
Persze azóta a szakállas naplópó rég meghalt, és valaki más vette át a helyét.
A legősibb mesterség űzőit olyanok veszik igénybe, akik gyengék, de ennek ellenére képtelenek házasság nélkül átmeneti párhoz jutni, és hasonlók.
Az épület törzsvendége egy vén vajákos uraság, aki bizonyos pénz fejében megoldhatja, hogy a munkások kuncsaftoktól kapott betegségei kigyógyításra kerüljenek, és emellett megelőző lépéseket tesz annak megakadályozására, hogy a kuncsaftok se kapjanak el betegségeket a dolgozóktól.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://wod-game.forumotion.co.uk

SzerzőÜzenet
Stephanus Tavilrond

TémanyitásTárgy: Re: A bíbor bordélyház   Kedd Szept. 10, 2013 10:47 am

*Stephanus figyelmesen végignézte az eseményeket, és várt türelmesen.
Esze ágában nem volt megszakítania a megható családi jelentet, viszont az idő ketyegett. A kristály amit a már három főre duzzadt csapatnak el kell pusztítania még mindig helyben volt. És ha ez nem elég, bármikor jöhetnek szörnyek a másik irányból. Vagy emberszerű gyilkosok, akiknek a feladata a csapat mindhárom tagját megfosztani fejétől.
Stephanus várakozása közben csak abban reménykedett, hogy Rael és a magához térő Gzaxia is tudatában voltak ezen tényeknek. Sajnos a csapatnak ideje nem tengernyi volt. Mindenesetre, háttal álva a csapatnak nézett körbe, nehogy szörnyek bujkáljanak a másik irányban. Abban az esetben ha Gzaxiával baj lenne, Stephanus feladata volt a frontot tartani.
Szerencsére egyenlőre nem jött semmi, úgyhogy a front tartása felesleges.... de fő a magabiztosság.*

Gzaxia Nolano
Magus - Varázsló
Magus - Varázsló

Hozzászólások száma : 162

TémanyitásTárgy: Re: A bíbor bordélyház   Szer. Szept. 11, 2013 4:12 am

Rael segített felállni. Belekarolt a karomba, és vezetett, én pedig rátámaszkodtam.
- Akkor... nézzük meg végre az ajtót - jelentette ki Rael, és az említett helyre mentünk. Nem tudom Stephanus oda jött-e velünk.
- Várjatok.. - szóltam. Raelben biztos voltam, hogy neki is éreznie kell, Stephanusban már nem annyira. - Varázslat van az ajtón. - A fejemet vakartam. - Ó, már emlékszem, ezt tanultam a Céhben - mondtam, bár ilyen dolgokat nem szoktam csak úgy mondani. Egy kis gondolkozással sok mindenre lehet következtetni. Szeretem ha minél kevesebbet tudnak rólam. - Lehet hogy átok van az ajtón... vagy hasonló. Megpróbálhatom kinyitni, de jobb talán ha hátra húzódtok... és reméljük hogy nem lesz bumm - mondtam túlzottan is vidáman.
Rael hátrébb húzódott és amíg ügyködtem oda szólt a lovagnak.
- Nem gondoltam volna, hogy ilyen gyorsan tanulsz - ezt amolyan dicséretnek szánta...
Dupla védőburkot vontam az ajtó köré, ha esetleg valami mégis rosszul sülne el. Aztán amikor mindennel végeztem, telekinézissel kinyitottam az ajtót. Szerencsére semmi baljóslatú nem történt. A kristály pedig bent volt, egy naaagy halom bűzlő feketés masszával körbe véve, amely néhol mozgott is. Stephanusnak talán ismerős lehetett a látvány a régebben történtek miatt. A falon néhány olyan lény is csüngött amivel találkozott, de egyenlőre csak csüngtek ott... szinte békésen.
Felhasználó profiljának megtekintése
Stephanus Tavilrond

TémanyitásTárgy: Re: A bíbor bordélyház   Szer. Szept. 11, 2013 6:04 am

*Stephanus csak azután követte Gzaxiát és Raelt, miután az ajtó kinyílt. Amint belépett.... hát.... nem kellett "csalódnia". Bűzös és undorító volt az ocsmány szoba. Tele szörnyekkel, amik csak úgy ott voltak. Nem támadtak. Ez a lovagnak gyanús volt, de nem tudott mit tenni.
Stephanus a csapattal együtt lépett be a szobába. Majd szólt.*
- Nos, mi a terv? Kétlem hogy a kristályt egy ütéssel össze lehet törni... Már ha egyáltalán fegyver fog rajta. - jelentette ki a lovag. Hallott ő már olyan szörnyetegekről amiken rendes fegyver nem fog. Halott ő olyan mágikus gyűrűkről amiket nem lehet szétzúzni vagy olyan eszközökkel megsemmisíteni amitől egy rendes gyűrű már rég megszűnt volna létezni. Halott ő olyan kristályokról is, amelyek állítólag teljesen elpusztíthatatlanok. Erősen reménykedett abban, hogy ez a kristály elpusztítható. Bár amilyen a szerencséje, le merné fogadni hogy valami komplex bonyolult rejtvény megfejtésével lehet csak elpusztítani.*

Gzaxia Nolano
Magus - Varázsló
Magus - Varázsló

TémanyitásTárgy: Re: A bíbor bordélyház   Csüt. Szept. 12, 2013 2:55 am

Megpróbáltam ráhangolódni a kristály és a szobát körüllengő mágikus energiákra. Igaz itt is megpróbálták elrejteni, és egész jól ment annak aki csinálta az egészet, de még így is érezhetőek voltak. Bizonyos dolgok, gyengén, de tisztán, mások erősebben de zavarosan.. vagy fordítva.
A legvégén a következő következtetésre jutottam:
- Nem tudom. Mágia lengi be odabent a teret, de fogalmam sincs miféle. Vagy egyáltalán azt, hogy történne-e már akkor valami, amikor belépünk a terembe.
Megvakartam a fejem. Jó kis fejtörő. Az idő meg valószínűleg sürget...
Stephanus Tavilrond

TémanyitásTárgy: Re: A bíbor bordélyház   Csüt. Szept. 12, 2013 8:11 am

- Végső esetben Raellel megpróbálhatjuk a varázstalanító varázslatot. Hátha az a rontó kristályt egy közönséges gyémánttá változtatja.... - Stephanus nem hitt saját szavainak. Mi az hogy közönséges gyémánt?! A gyémánt oly értékes, hogy....
- Szóval, mivel próbálkozunk elősször? A szokásos törés-zúzás, vagy valami megfontoltabb? - kérdezte a lovag.
Igazából nem sok lehetőségük volt. Egyáltalán nem.

Gzaxia Nolano
Magus - Varázsló
Magus - Varázsló

TémanyitásTárgy: Re: A bíbor bordélyház   Csüt. Szept. 12, 2013 9:24 am

Elhümmögtem a dolgon egy kicsit az ajtó előtt állva karba tett kézzel. Próbáltam minden eshetőséget gyorsan számításba venni. Míg Rael a folyosókat figyelte, néha néha a kardjára pillantva, és azon leellenőrizni mi kár esett rajta.
- Rendben! Csináljuk - jelentettem ki, majd egy lépést hátráltam. - Stephanus, legyél a nap hőse! Addig mi hátrébb állunk Raellel. Még sem lenne túlságosan jó, ha esetleg véletlenül mindhármunkat varázstalanítanál - és ezzel el is kezdtem a hátrébb húzódást. És intettem Raelnek is, hogy ő is tegye.
Stephanus Tavilrond

TémanyitásTárgy: Re: A bíbor bordélyház   Csüt. Szept. 12, 2013 9:37 am

- Úgy legyen.... menjetek fedezékbe. Valahogy érzem, hogy ez fájdalmas lesz. Vagy vegyetek fel valami varázspajzsot. - mondta Stephanus, majd előrelépett. Elkezdte a varázslatot mormolni.
Amint Stephanus kezéből jönni kezdett a fény, a kristály "robbant" is. Az eddig színesen világító kristály szürkévé vállt, majd darabokra esett, és mint egy kukoricagránát, a darabjai kilövelődtek a szobán keresztűl. Stephanus testét több helyen is sérülés érte emiatt: az arcának jobb oldalára került egy eléggé látható vágás, amely ugyan nem mély, de mégis az onnan kijövö vér mint egy tetoválás festi a lovag arcát. Ezenkívül Stephanus válát is súrolta egy darab, valamint a bal karjának alján, a jobb lábának a térdét. Végül de nem utolsó sorban a homlokára is került vér. Fájdalmas volt, az tény, de lovagként tűrnie kellett. Harcolt saját magával, hogy ne adjon ki semmiféle hangot. És nyert. A fájdalmat hangtalanul tűrte, majd a csapat felé fordult, és mosolygott.*
- Azt hiszem a kristályt lerendeztem... Várjunk csak? - Stephanus észrevette, hogy az egyik királstydarabka egy kötelet talált el, amely így elszakadt, és egy zsákot leejtett. Abból a zsákból Stephanus páncélja esett ki. - A páncélom!
*A lovag sietett volna páncéljáért, de megbotlott, és majdnem elesett. Viszont egy betanult módszerrel még elesése előtt el elrugaszkodott és kezét felhasználva egy akrobatikusnak tűnő ugrással eljutott a felállásáig, kikerülve az elesést s megbotlást. Ha Gzaxia és Rael eddig nem vették észre Stephanus újdonsült sérüléseit, most szemtanúi lehettek hogy az "ugrás" közben Stephanus lábából vércseppek "vándoroltak" a padlóra. Stephaunsnak most ütött szöget a fejébe...*
- Én hülye... erre miért nem gondoltam? - kérdezte magától, majd kézrátételes gyógyítással minden sebét eltüntette. Ez olyan két percet vett igénybe. Hiába a varázstalanítás, most nem volt a mellékhatások között a varázslás képtelensége. Ezután Stephanus a ruhája fölé vette páncélját, majd újra a csapathoz közelített.*
- Azt hiszem van még egy kis dolgunk.

Gzaxia Nolano
Magus - Varázsló
Magus - Varázsló

TémanyitásTárgy: Re: A bíbor bordélyház   Csüt. Szept. 12, 2013 9:59 am

Raellel összenéztünk. Végül úgy tettünk, ahogy a lovag mondta. Varázs elleni, és telekinetikus pajzsot is fölvettünk magunk elé. A hatás végül nem maradt el. Nekünk semmi bajunk nem lett, mégis beleremegtem a mágikus robbanásba. De nem egyedül a kristály energiája oszlott szét teljesen. A falon csücsülő lények a szobában, egyszerűen elfolytak, leesetek, ahogy megszűnt a mágia ami mozgatta őket. Az egész szobát elérte a varázstalanítás hatása... de Stephanust kivételesen nem. Nem is rossz...
Oda akartam sietni Stephanushoz segíteni neki... még ha a gyógyításbeli tudásom hagy elég kivetni valót maga után. De a lábam először földbe gyökerezett. Biztosnak kellett lennem benne ha a közelébe megyek, nem döntök úgy hirtelen, hogy esetleg végig nyalom az arcát...
Nem sokkal később azonban az események után remegni kezdtek a falak. Ahogy a kristály energiája eltűnt, az épület bűbájának sem volt már alapja, és gyorsan halványulni kezdett. A sok.... kitudja mennyi folyosóból lent is, a földszinten is és fölötte is, egy kettő lett. Mindenki aki eddig más folyosón tartózkodott, nagyjából egy helyre került, legalábbis közel egymáshoz. Nekünk így pár ilyen ragacsos fekete szörny, egy rossz arcú fickó, és pár menekülő kurtizán jutott. Pár pillanattal később viszont oda föntről is csata zajait lehetett hallani. És ki tudja, mi volt a helyzet az első emeleten...
Stephanus Tavilrond

TémanyitásTárgy: Re: A bíbor bordélyház   Csüt. Szept. 12, 2013 10:27 am

*És az utóhatás se maradt el. Szinte minden egybefolyt. A hármas csapatnak jutottak ragacsos szörnyek, rosszarcúak és kurtizánok. Megint csatára van kilátásuk. Stephanus pont jól tette hogy felvette a páncélját.
Viszont mielőtt a hármas csapat farkasszemet nézhetett volna az ellenfeleivel, mindkét félnek szembesülnie kellett a teljes káosszal. A menekülő kurtizánok össze-vissza futkoztak, mint fejnélküli csirkék.
Nem mintha a "gonosz" oldalnak problémája lett volna ártatlanok meggyilkolásával.... Ezért lőtték a mágikus tűzlabdáikat és nyílvesszőiket Stephanus, Gzaxia és Rael felé. Stephanus még időben felrúgott egy padot, majd a csapat többi tagjának a fejét lenyomta a fedezékbe, ahogy ő maga is lement.
Mellesleg... ártatlanok? Egy prostituált sok ember szemében gonosz.... A test eladását bűnnek tartját, és aki bűnöket követ el az "gonosz"...
Igaz, ez egy enyhén szólva túlegyszerűsített nézet, de lehet hogy van benne igazság.*

Gzaxia Nolano
Magus - Varázsló
Magus - Varázsló

TémanyitásTárgy: Re: A bíbor bordélyház   Pént. Szept. 13, 2013 4:13 am

A káosz csak ez után kezdett kibontakozni igazán. Valaki ránk támadt, de a fekete trutymó szörnyek irányítás nélkül viszont rátámadtak bárkire aki a közelben volt. ,,Követtem" Stephanust az asztal mögé bár nem értettem miért... Egy hangos visító hangot lehetett hallani odafentről. Az biztos volt, hogy nem ember adta ki.
Felvontam egy pajzsot magamra, majd megidéztem a kis méretű, sajátos villám elementálom, és úgy döntöttem támadok. Nálam nem volt ,,fegyver", de nekem sokszor nem is volt szükségem rá.
A fekete ragacsszörnyek úgy tűnt a különböző elementáris varázslatokat nem igazán bírják. Hogy karddal szemben milyenek voltak azt nem tudtam... Bár az volt a sejtésem annak jobban ellenállnak. Az egyik fickón akit megtámadtak furcsa égés szerű nyomokat hagytak, bár ahhoz a sebek túl tiszták voltak, hogy igazi égésről legyen szó. Úgy tűnt rossz időben ezek a kis nyavalyások, elég nagy sebeket tudtak okozni.
Stephanus Tavilrond

TémanyitásTárgy: Re: A bíbor bordélyház   Pént. Szept. 13, 2013 6:34 am

*Hát igen. Most tényleg jobb döntés volt várni.
Stephanusból most nem tört elő a szokásos lovagi hősiesség. Inkább várt míg Gzaxia elementálja elintézi a dolgot. Ki tudja hogy egyáltálán tud-e kárt okozni a szörnyetegekben a kardjával. Jó, Stephanus is képes villámokat szórni, hiszen a villámgömb az általa ismert varázslatok közé tartozik, de akkor sem biztonságos próbálkoznia, főleg mivel ártatlanok is vannak a szobában. Stephanus egyenlőre azzal törődött, hogy ő maga legyen biztonságban. Ez is volt a leg ésszerűbb megoldás. Amíg az egyik szörny túl közel nem jött a fedezékhez, ahol Gzaxia, Rael és Stephanus tartózkodott, miközben Gzaxia elementálja kicsit távolabb volt, "rendet téve" a szörnyek között.
Stephanus ekkor vette elő a saját aduászát, a villámgömböt. A szörny meghalt. Mi jöhet még?*

Gzaxia Nolano
Magus - Varázsló
Magus - Varázsló

TémanyitásTárgy: Re: A bíbor bordélyház   Szer. Szept. 18, 2013 12:28 pm

Úgy tűnt ez úttal szerencsém volt... A villám a legjobb megoldás volt. Egész jó arányban meghatotta a szörnyeket. Csak azzal kellett vigyázni, hogy némelyik fölrobbant, ahelyett hogy csak csendesen megadta volna magát. Aztán a környezeti károkból ítélve, nem lehetett kellemes ha az ember bőrének csapódott védelem nélkül...
A harc elcsendesült a végén ,én viszont úgy éreztem kicsit elfáradtam. Leeresztett vállal, és kissé állatias tartással álltam ott a folyosó közepén. Raelt láttam meg először, aki a pallosát szorongatva nézett körbe, hátha még nem múlt el a veszély. De úgy tűnt elmúlt. A csata zajok az földszinten is elcsendesültek (hogy az első emeleten mi lehetett az más kérdés).
Távozóra kellett volna fognunk... De nem mondtam semmit, az elementálom meg csendesen lebegett mellettem nagyjából a fejem magasságában.
Stephanus Tavilrond

TémanyitásTárgy: Re: A bíbor bordélyház   Szer. Szept. 18, 2013 12:36 pm

*A csata végetért. Nagyon gyorsan. Talán túl gyorsan is. Stephanus felállt, körbenézett. Úgytűnik az egész épület csendes volt.*
- Várjatok itt.... vagy hagyjátok el az épületet. Nekem még van itt egy kis dolgom. - mondta Stephanus, majd a kardját újra a kezébe vette. Látta, hogy az "ártatlanok", avagy civilek között volt egy szakállas öregember is. Jól öltözött volt, látszott rajta hogy gazdag.
Stephanus az öregembert célozta meg, s mint egy tank kezdett el feléje közeledni. Valószínüleg ő lehet a tulajdonos.*
- Na idefigyeljen.... - kezdte Stephanus.
- Maga meg mit akar? Tudja hogy kivel beszél?! - vágott közbe az öregember.
- Csak nem maga a tulajdonos? - kérdezte a lovag.
- És ha igen?! Zaklatásért feljelentem! Nézze meg mit művelt a bordélyházammal, maga barbár!
- Na idefigyeljen.... - kezdte megint Stephanus, majd a balkezével megragadta a vénember nyakát, és felemelte, a kardját pedig közel tartotta a szívéhez - Ha nem akarja hogy szóljak a társaimnak és holnap helyben a földdel egyenlővé tegyük az ocsmány iparát, akkor ajánlom hogy hagyja abba a szörnyetegek rejtegetését....
- Bolond.... azt hiszed hogy ilyen könnyen rászedhetsz? - vigyorgott az öregember, majd egy hirtelen ütéssel ellökte Stephanus magától, aki csak úgy repült hátrafele. Stephanus az ugratás közben tette el kardját, majd egy akrobatikusnak tűnő mozdulattal, kezét használva átvette az irányítást "repülő" teste felett, s kezén landolva hátraugrott, lábára esve, s kezébe véve kardját.
Eközben az öregember átváltozott valami vaddisznófejű, de mégis emberszerű szörnyeteggé. Csak nem vérvaddisznó?*

Gzaxia Nolano
Magus - Varázsló
Magus - Varázsló

TémanyitásTárgy: Re: A bíbor bordélyház   Szer. Szept. 18, 2013 12:56 pm

Összenéztünk Raellel... A lovag után siettünk, de Stephanus túlságosan is... tűzről pattant volt. Az egyik kezemmel a fejemet fogtam, és megráztam a fejem. Semmi bizonyítéka nem volt annak, hogy az elkövető, az IGAZI elkövető, aki a varázslatokat, és az átkokat okozta, az épületben tartózkodott. A tulajdonos, épp úgy el lehetett varázsolva, az átok ideje alatt, mint bárki más.
- Mennünk kéne - jegyeztem meg a fiamnak, miközben félszememmel azért Stephanusra sandítottam.
- Nem kéne ünnepelnünk? - kérdezett vissza Rael.
- De igen... de én nem itt fogok... - jegyeztem meg, számára sokat sejtetően.
Nem értettem akkor sem, Stephanus túlbuzgóságát.
Stephanus Tavilrond

TémanyitásTárgy: Re: A bíbor bordélyház   Szer. Szept. 18, 2013 1:14 pm

- Heh... ki gondolta volna hogy egy vérvaddisznó is lesz itt. Na de.... Öltem már a fajtájából. - mondta Stephanus, majd magabiztosan villámgömböket dobált a vérvaddisznó felé.
A vérvaddisznó egy rövid idő után megelégelte az áramütéseket, és elkezdett a lovagnak rohanni. Stephanus a kardját lándzsaként előretartotta, majd elkezdett rohanni. A likantróp tudta, hogy öngyilkosságot követne el, ezért a rohamát megállította, félrelépett, majd elgáncsolta a lovagot. Stephanus, lendületét vesztve lelassította futását, közben meg szédült mint egy részeg.
Komolyan, a két harcos ugrálásait és szédüléseit bohóckodásnak lehetne nevezni, nem harcnak.
Stephanus és ellenfele ugráltak még egy kicsit, majd Stephanus egy szerencsés ütéssel eltávolította a vérvaddisznó fejét a testétől, amely azonnal hamu, csontliszt és korom keverékévé vállt. Ezután Stephanus elégedetten követni kezdte Gzaxiát és Raelt, ha még jelen voltak. Ha nem, akkor távozott.*

Gzaxia Nolano
Magus - Varázsló
Magus - Varázsló

TémanyitásTárgy: Re: A bíbor bordélyház   Szer. Szept. 18, 2013 1:40 pm

Kissé megrendített a látvány. Nem is tudom miért... Vajon Stephanus így rohanna nekünk is? A levegőben kavargó hamut néztem, mintha lelassult volna a világ. Aztán amikor az utolsó szem is a földre hullott visszatértem a valós világba.
- Menjünk Rael - szóltam miután már elindultam. De aztán eszembe jutott hogy ő talán más felé szeretne menni, de aztán nem mondta hogy így lenne. Aztán Stephanus is követni kezdett minket. Egy pillanatra megálltam, és hátra sandítottam rá.
- Mi elhagyjuk a várost Stephanus, te nem tudom hogy vagy vele... - bárhogy is válaszolt nem igazán zavartattam magam, maximum elköszöntem tőle.
A várost elhagyva Rael lerángatta az egyik jobban szituált járókelőről a köpenyét, némi pénz fejében (természetesen nem a nyomornegyedben), és rám terítette.
Stephanus meg utólag valahol behajthatta a vérdíjakat a bűnözőkért már ha valahogy tudta és akarta...
//Folyt. köv. valahol...//
Stephanus Tavilrond

TémanyitásTárgy: Re: A bíbor bordélyház   Csüt. Szept. 19, 2013 9:10 am

*Végülis Stephanus a saját útjára ment. Gzaxia és Rael követése helyett egyenes a saját lovagrendjéhez ment. Közölte a híreket társaival, majd másnap az események lángra lobbantak.
A lovagrend nagymestere levelet írt az inkvizíciónak. Másnap megjelent tíz inkvizítor és tizenkettő lovag az épület előtt. Stephanus nem volt köztük. Ami ezt követett a szokásos inkvizítori akció volt. Erőszakkal kihurcolták az összes épületben tartózkodó embert. Persze ez nem ment olyan simán mint gondolták. Az épületben még mindig tartózkodott néhány szörnyeteg. Szerencsére csak 2 inkvizítor és 1 lovag sérült meg. Egy haláleset sem volt, leszámítva a lovagok ellenfeleit. Ezután zavaratlanul folytatódott az épületben tartózkodó személyek elhurcolása. Ekkorra megérkezett a helyi városi milícia egyik szárnya is, hogy segítsen az inkvizítoroknak. A hatóságok fegyveresei láncra verve elvitték a kuncsaftokat és prostituáltakat egyaránt, majd az inkvizítor és a lovagok elkezdték az épületet felgyújtani.
A faanyag ropogásának hangja, a füstök, a vörösség látszata.... elég dermesztő volt. A helyiek nagyon csendesek voltak. Túl csendesek. A túléléssel elfoglalt hajléktalanokat úgytűnik nem izgatta az épület felgyújtása. Miután az épület ténylegesen romhalmazzá vált, eloltották a tüzet, majd továbbálltak mint aki jól végezte a dolgát.
A Bíbor Bordélyház a múlté.
Mindezek után az inkvizíció ítélkezett az épületben a felgyújtása előtt tartózkodókról. A prostituáltakat tömlöcbe zárták, míg a volt kuncsaftok megúszták egy-egy pofonnal, tockossal vagy nyaklevessel.

Stephanus nem vett részt ezen eseményekben. Neki, kivételes módon papírmunkát kellett végeznie. Ez volt Stephanus életében talán az első eset, hogy papírmunkára bírták. Stephanus igazából jelentést írt az épületben tapasztaltakról. Miután végzett, két másoló vette kezébe Stephanus munkáját, majd másolatot készítettek. Az egyik másolat a lovagrendet illette meg, a másik az inkizíció kezébe ment. Az eredetit visszaadták Stephanusnak.
Stephanus nagyjából arról írt, hogy egy megrontó aura volt az épületben, sötét, élőholt-jellegű szörnyek, egy kristály amely az aurát fenntartotta, illúziók, és hasonlók. Gzaxiáról és Raelről egy szót se említett.*

// Mivel az épület már nem létezik, bezárom a topicot. Folytatjuk máshol Very Happy

Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: A bíbor bordélyház   

A bíbor bordélyház
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Bordélyház
» Mayakashi Kaen agglegény lakása