Ways of Darkness

Egy olyan fantasy, amit még sohase láttál.

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Ways of Darkness - English/Angol

Share | 

A bánya

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
A Mesélő
Modaerator - Moderátor
Modaerator - Moderátor

Hozzászólások száma : 188

TémanyitásTárgy: A bánya   Pént. Okt. 29, 2010 6:31 pm

Egy friss bányaterület.Egy hatalmas vájat körül helyezkedik el egy kisebb tábor.A vájatból ki be hordják az ásványokat emberek és törpök,de többnyire emberek.
A bánya rendkívűl mély és kacskaringós.Az ősi járat amit feltártak,ki tudja milyen mélyen és hová vezet.
Azt meg főképp nem miket rejthet.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Mánuel Komnénosz
Miles - Harcos
Miles - Harcos

Hozzászólások száma : 132

TémanyitásTárgy: Re: A bánya   Szomb. Okt. 30, 2010 2:28 am

Meglátom a bányát és egy kis tábort .Nem sokára elérünk a táborba ,közben sok bányászt látok akik éppen dolgoztak.De halottam néhány embert akik a bányában lévő rémségről beszélnek ,de közben elérünk egy sátorhoz .-Ide menjen be. Mondta az őr kinyitotta a sátrat és én bementem .Bent Lord Nexington éppen beszélt néhány emberrel és még nem vettek észre.-Mánuel Komnenosz megjött ,hogy elintézze bányában lévő gondot.A Lord meglepetten nézett hátra ,hogy kiszólt mögötte ,mikor hátra nézett meglátta a Gnoll vadászt.
A Mesélő
Modaerator - Moderátor
Modaerator - Moderátor

TémanyitásTárgy: Re: A bánya   Szomb. Okt. 30, 2010 5:49 am

-Időben.-*szól a Lord.*-Hogy lássa nem vagyok olyan szívtelen az egyik legjobb fejvadászokat és kalandorokat hívattam segítségül.-*majd int hogy jöjjön közelebb.*-Természetesen az ön vezetése alatt fognak ténykedni.-*majd a térképet mutogatja.*-A bánya járatai idáig teljesen biztonságosak.A síneket követve eljuthattok az ősi járatokig.Onnantól magatokra lesztek utalva.Vihettek krétát hogy jelöljétek az utat,élelmet is vételezhettek és felszerelést,de ezeket levonom a jutalomból.Semmi sincs ingyen ugyebár..-*neveti.*-Szedd össze ami kellhet,a csapatod rögvest érkezik.-*néz egy homokóra működési elvén üzemelő időmérőre, majd értetlenül rázza a fejét.*-Késnek.-

*Mánuel összeállíthatja a listát ami úgy érzi kellhet.*
Mánuel Komnénosz
Miles - Harcos
Miles - Harcos

TémanyitásTárgy: Re: A bánya   Szomb. Okt. 30, 2010 7:36 am

Felírom egy listára ,hogy kell élelem ,fáklya,kréta a bányába.Még megírom a listát megjönnek a kalandorok a sátorba .-Végre megjöttek .Mondtam és oda megyek hozzájuk mielőtt lemegyünk a bányába
ezeket kell beszereznünk és megmutatom a listát nekik.
A Mesélő
Modaerator - Moderátor
Modaerator - Moderátor

TémanyitásTárgy: Re: A bánya   Vas. Okt. 31, 2010 7:27 am

*A megérkező páros egy törp és egy fiatalember.A törpön sodrony ing lóg,a hátán pedig egy hatalmas fejsze pihen.Hosszú fekete szakálla rézgyűrűkkel van fonatokba fogva és jobb szemét egy vágás ékesíti.Ezen kívül olyan akár fajtársai.130cm körüli vaskos,sörhasú törp,elképesztően izmos karokkal.

A fiatal ember már egészen más,durván 178 cm magas,hosszú szőke hajú fiú.Egy hosszú kard lóg az oldalán,aminek a keresztvasát ékkövek díszítik.Ruházata hosszú díszes köntös,amin a piros szín dominál,és vállán fekete csíkok húzódnak.Barátságos tekintete van,és szája szegletében valami furcsa mosoly játszik.*

-Itt is vannak.-*néz a két érkező mögé.*-Legalábbis majdnem...-*sóhajt.*-Mihelyt megjön a késő,neki is láthatok a feladatnak.És most ha nincs más...-*int a kezével hogy távozhatnak.*

-Átkozott Nexington.Én mondom egy démon lakozik benne!-*morogja mély hangján a törp,kicsit se törődve azzal ki hallja.*-Csakis a bányászok miatt vállaltam ezt!
-Tudjuk Lokhin Uram.-*mosolyog rá az ifjú,majd Mánuel felé néz aki látszólag köszönés nélkül feléjük lenget valami listát.*-Ez az őr talán segíthet a problémádon Idegen.Tán te volnál a küldetésünk vezetője?-*kérdez rá logikusan kikövetkeztetve.*
-Ha így van úgy a nevem Konrad Y'dat.-*mutatkozik be főhajtással.
-Lokhin Thin, Dagbar Thin fia és a Zorod Naugi im Pkhaur bányák főmérnöke!-*mutatkozik be a zömi is,és vaskos kezét nyújtja,amit kik elfogadnak, azok igazán ropogtatós kézfogásban részesülhetnek.

Az őr persze készséggel beszerzi a kellő felszereléseket.*
Mánuel Komnénosz
Miles - Harcos
Miles - Harcos

TémanyitásTárgy: Re: A bánya   Vas. Okt. 31, 2010 12:00 pm

-Üdvözletem Lokhin Thin és Konrad Y'dat a nevem Mánuel Komnenosz!-*Majd kinyújtom a kezemet és kezet fogok a törpével .A törpe kézfogása nagyon erős ,de már hozzá vagyok szokva így annyira nem zavar.
-Igen én vagyok a küldetés vezetője remélem fel vagytok készülve .
De feleslegesen kérdeztem mert látszót rajtuk ,hogy megvan a felszerelésük.
~Ki lehet a késő ?~Kérdezem magamtól ,de legalább egy őr beszerzi a listán lévő felszereléseket.Amíg nem jön a késő addig várunk.
A Mesélő
Modaerator - Moderátor
Modaerator - Moderátor

TémanyitásTárgy: Re: A bánya   Vas. Okt. 31, 2010 4:07 pm

*A torzonborz őr megvakarja a tarkóját,gondolataiba mélyedve.*
-Áh...hát ha így van kövess..-*mondja látványos fintort vágva minden alkalommal amikor a sötételfre néz.*-A lovadnak gondját viseljük.-*int és ha engedik akkor az istállóba vezetik majd a paripát.A sátor felé vezetik Orikot,s kisvártatva be is léphet.A kint ácsorgó Mánuel és társainak is feltűnik a fura jelenség.A mélyföldiek nem gyakori lények a felszínen még mindig.
Orik ezt látja és hallja is úton útfélen,csak úgy mint most is az összesúgó embereket.*

-Áh,a Mélységi...Késtél..-*szól a Lord, miközben felé tekint.*-A csapatod a sátor előtt vár,ha igényeid vannak akkor a tisztiszolgának jelezd.A küldetésed részleteit majd ők elmondják.keresd Mánuel Kommoneszt...-*zárja le ennyivel az eligazítást.*

*Kint Mánuel és a másik kettő látja ahogy Orik kilép.Sejtik,hogy ő lesz az új csapattag,mint ahogy ő is sejtheti hogy ez a csapat.Ha odajön úgy Konrad megejti a bemutatkozást.*
-Konrad Y'dat szolgálatodra.-*hajt fejet,míg Lokhin szakállába mormog valamit.*
-Hegyesfülü és még a színe is fura...-*sóhajt fel.*-Hát csak ne keverj bajt és harcban ne akadályozz Sötételf.-*hajt ő is fejet.*

A felszerelésüket összekészítették már a bánya bejáratánál,így miután mindenki készen áll,indulhat a kalandjuk.

//A felszerelést majd írjátok le pontosan hogy mi és mennyi Razz//
Orikexir Spinejackal
Venator Capitum - Fejvadász

Hozzászólások száma : 44

TémanyitásTárgy: Re: A bánya   Hétf. Nov. 01, 2010 1:37 am

Leszáll lováról a sötét elf és a másik őr kezébe adja a kantárat, ezzel jelezve, hogy vigyék az istállóba. Mikor áthalad a táboron, az emberek sugdolózni kezdenek és kíváncsiskodó, néhol gyilkos, pillantásokat vetnek rá. A sátor előtt három szerzett áll, látszólag semmi közük egymáshoz, egy páncélos ember, egy fejszés törp, és páncélzatot alig viselő ember. Az elf rájuk sem hederítve lép be a sátorba.

A Lord szűkszavúsága zavarta Orikexirt, tudják, hogy ő melyik "Céh" tagja, tudják, hogy mennyire veszélyes velük kötekedni, és mégis megteszi a Lord, biztos egy támogató, így viszont nem ölheti meg az elf. Egy bóllintással adja tudtára a Lordnak, hogy megértette amit mondott, majd kisétált a sátorból.

Kilépve a sátorból odamegy a szokatlan csapathoz. Az egyik ember bemutatkozik, Konrad Y'dat, a törpe csak motyog a szakálla alatt. A páncélos lesz Mánuel Kommoneszt.

- A nevem lényegtelen, vándorok. Hívjatok csak Árnynak. Fejvadász vagyok, és tolvaj, ha úgy hozza a szükség. Javaslom, hogy engem küldjetek előre felderíteni, így talán még a törpnek is lesz esélye a túlélesre, tudtommal nem vagytok halk lények. - Mutatkozik be az elf, és egyúttal még kontrázik is a törp "barátságos" fogadására.

/Sorrend mi lesz?/
Mánuel Komnénosz
Miles - Harcos
Miles - Harcos

TémanyitásTárgy: Re: A bánya   Hétf. Nov. 01, 2010 2:36 am

Egy sötét elfet látok aki odajön hozzánk.A nevét nem árulja el csak annyit mond ,hogy hívjuk Árnynak ,ez egy kicsit gyanús nekem.De most oda megyek hozzá és megszólítom.
-Üdv a nevem Mánuel Komnenosz!Közben kinyújtom a kezemet ,hogy kezet fogjak vele.
-Én vagyok a csapat vezetője Árny ,ha tényleg jó felderítő vagy akkor téged küldelek előre. Befejezem a mondandómat.
Közben az őr meghozza a felszereléseket amit a listára írtam.Átvettem tőle és utána szétosztottam a tárgyakat.
Pont négy fáklyát hoztak mindenkinek adok egyet krétából kettő volt csak ezért magamnak megtartok egyet a másikat Árnyak adom hiszen ő lesz a felderítő.
Az élelemet egységesen szét osztottam mindenki közt.Ezután le ellenőrzőm a saját felszerelésemet.A kardom és a buzogányom megvan.A Láncingem és a pajzsom a javításnak köszönhetően rendben .A többi cuccom is megvan én felkészültem az indulásra.

A Mesélő
Modaerator - Moderátor
Modaerator - Moderátor

TémanyitásTárgy: Re: A bánya   Hétf. Nov. 01, 2010 3:13 am

-Cöh!-*hallatszik a törp elégedetlensége a felderítő választásánál,de Konrad szúrós szemmel néz rá.*
-Ne félj törp uram,ha van lent valami jut elég neked is.-*mosolyog.*-Felőlem akkor indulhatunk.
-Felőlem is.-*hallatszik a mély hang is,pár szinttel alacsonyabbról.A két alak míg Mánuel mást nem mondd utána fog menni.

A bánya előtt kisebb tömeg gyűlik össze,hisz kiürítették amíg a csapat lemegy.
Követve a csilléket egy ideig még zavartalanul haladhatnak,de végül elérnek egy lezárt területig.Fatábla jelzi hogy innentől veszélyes továbbmenni.*
-Úgy látszik ez a tárna már réges-rég itt állhatott.-*Nézi Konrad a vájat kialakítását.*-Nem emberi kéz műve.-

-Nem is törp műve ez a hanyag munka, az is bizonyos!-*teszi hozzá Lokhin.A vájat 2 és fél méter magas lehet és durván 3 méter széles csupán.Mélyen benyúlik a föld szívébe,és bentről csöpögő vízcseppek hangja az egyetlen.

Ha előre mennek úgy jó pár percnyi séta után egy elágazáshoz érnek.A vájat vagy egyenesen vagy jobbra halad tovább.Az éles füleknek kivehető hogy jobbról jönnek a csöpögések.*

//Sorrend mindig az az első aki elől megy.Most épp Orik. Smile//
Orikexir Spinejackal

TémanyitásTárgy: Re: A bánya   Hétf. Nov. 01, 2010 3:55 am

A sötét elf az élelmet és a krétát elrakta, de a fáklyát egy megvető fintor kíséretében visszautasította.
- Sötét elf vagyok, ott lent hazai pályán mozgok, a fáklya csak előnyt adna az ellenfélnek... - mondja, majd elindul a bányába. - 100 lépésre maradjatok le mögöttem, és lehetőleg ne ijedtetek meg, ha vissza megyek hozzátok! - kiállt vissza.

A bányában a csilléket követi, egész addig, amíg el nem éri a fatáblát. Az út eddig eseménytelenül zajlott, a bányák kihaltak voltak. Mikor eléri a biztonságos zóna végét, bevárja a többieket. Nemsokára meg is érkeznek. A törp és Konrad rögtön elkezdik vizsgálni a tárna felépítését.

- Úgy látszik ez a tárna már réges-rég itt állhatott. - Nézi Konrad a vájat kialakítását. - Nem emberi kéz műve.
- Nem is törp műve ez a hanyag munka, az is bizonyos! - teszi hozzá Lokhin
- Akkor kinek a munkája ez, uraim? - kérdez rá a sötét elf, megvárja míg válaszolnak, majd elismétli mondandóját - 100 lépéssel megyek előre, akármi történik visszamegyek hozzátok, lehetőleg ne öljetek meg engem. - Majd belép a lezárt területre.

Bentről csöpögés hallatszik, lassan, óvatosan halad a fejvadász. Veszélynek egyenlőre nincs jele, viszont pár perc után elér egy elágazáshoz, a csöpögés mintha jobbról jönne, de nem biztos benne. Mindenesetre visszafordul, hogy jelentse a helyzetet a csapatnak.
Mánuel Komnénosz
Miles - Harcos
Miles - Harcos

TémanyitásTárgy: Re: A bánya   Hétf. Nov. 01, 2010 4:57 am

Elindulunk a bánya belsejébe a sötét elf mögött haladtam Nem történt semmi amíg el nem értük a biztonságos zóna végét.

Amikor oda értünk a törp és Konrad rögtön elkezdik vizsgálni a tárna felépítését.
- Úgy látszik ez a tárna már réges-rég itt állhatott. - Nézi Konrad a vájat kialakítását. - Nem emberi kéz műve.
- Nem is törp műve ez a hanyag munka, az is bizonyos! - teszi hozzá Lokhin
- Akkor kinek a munkája ez, uraim? - kérdezi a sötét elf tőlük .

Ezután az elf előremegy addig itt várunk .Párperc után visszajön.-Láttál valamit Árny?Kérdeztem tőle ,de látszót róla,hogy nincs semmi gond.
A Mesélő
Modaerator - Moderátor
Modaerator - Moderátor

TémanyitásTárgy: Re: A bánya   Hétf. Nov. 01, 2010 6:00 am

*Lokhninnak nem tetszik hogy nem mennek ők is előre,de itt nem ő a főnök.A fáklyára nem lesz szüksége neki se,míg Konrad is csak a kardját húzza elő.Valamit mormog érthetetlen nyelven,mire a penge felizzik,világítva az utat.Használná hőlátás varázsát is a tűzmágus,de az erős fény ami a fáklyából jön csak zavarná.*
-Talán az egyik Mélyföldi műve..azok végeznek ilyen hanyag munk...-*válaszolja a törp Oriknak.*
-..Nem tudni igazán,talán valami ősi kultúra lehet.-*vág bele a szavába Konrad,elkerülve a fölös szócsatákat,majd várakoznak mi legyen.*
Mánuel Komnénosz
Miles - Harcos
Miles - Harcos

TémanyitásTárgy: Re: A bánya   Hétf. Nov. 01, 2010 9:28 am

Árny elvezet a elágazáshoz úgy döntök ,hogy itt ketté válunk.Árny és Lokhin ti mentek a bal járatba!
-Én és Konrad jobbra megyünk!Mielőtt szét válunk addig a krétával rajzolók a jobb járat elejére egy x-et,hogy tudjuk ,hogy jártunk itt.Miután ezzel megvagyunk én is elő húzom a kardomat és a pajzsomat is be készítem.-Hát akkor induljunk!Mondtam és utána külön váltunk.Menet közben csöpögést és más neszeket hallok egy kicsit ideges vagyok .Mert nem tudom ,hogy mi vár ránk itt.
Orikexir Spinejackal

TémanyitásTárgy: Re: A bánya   Hétf. Nov. 01, 2010 10:04 am

- Nos törp, úgy látszik magunkra maradtunk. Remélem jól látsz a sötétben, mert én nem szeretem a fáklyákat! - Mondja a sötét elf, majd kikapja a fáklyát a törp kezéből és elnyomja azt, ezzel teljes sötétséget borítva az alagútra - Most legalább nem vagyunk kivilágítva! Utánad, az előbb én mentem előre! - Tolja maga elé a törpöt.

~ Az a harcos, Mánuel, jól kitolt velem. Most nekem kell itt terelgetnem ezt a törpöt... Sebaj, legalább egy profi tárna munkással vagyok együtt, hátha segít egy-két dologban. Csak ne kezdjen el nyávogni, azért, hogy velem kell együtt mennie... - gondolja Orikexir és a törpre néz, hátha van neki valami kifogása.

Ha a törp előre megy, akkor Orikexir követi, ha nem akkor vita nélkül ő áll az élre és elindul.
A Mesélő
Modaerator - Moderátor
Modaerator - Moderátor

TémanyitásTárgy: Re: A bánya   Hétf. Nov. 01, 2010 12:15 pm

-Hrm.-*mordul erre a döntésre Lokhnin.*-Engem ne félts,megyek én előre!-*leszedi a baltát a hátáról,ez az egyetlen jele hogy ő is kissé frusztrált.
Orik és a törp elindulnak a járatban,az út egyre lejjebb vezet,mikor hirtelen egy sziszegő hangot hallanak a járat végéből.A törp ráfog a baltára.*
-Mi az ördög...-*mérgelődik majd hátratekint.Büszkesége nem engedné hogy a sötételfnek bevallja nem tetszik neki ez az egész.
Lép még egyet,mikor hirtelen valami ami eddig a falnak tapadva volt kifordul.A teste szőrös és nyolc lába van.Valami pókfajzat de a feje akár valami emberé.A törp hátralép egyet.*-Micsoda bestia fatty!-*felkészül hogy kooperáljon Orik támadásával.*

*A másik irányba haladók járata kitágul egy idő után.Egy hatalmas üregbe érkeznek aminek a tetejét cseppkövek övezik.A víz azokról csöpög kis tócsákba.*
-Fantasztikusan szép.-*jegyzi meg Konrad, majd felnéz.Kicsit körbejárná a terepet.Látszólag egy szerpentin út vezet lefelé tovább.Mánuel viszont meglát egy érdekes dolgot.Mintha egy árny suhant volna el a cseppkövek sötét zugaiban.
*
Mánuel Komnénosz
Miles - Harcos
Miles - Harcos

TémanyitásTárgy: Re: A bánya   Hétf. Nov. 01, 2010 1:13 pm

Meglátok egy árnyat a cseppkövek közt elsuhanni.Bekészítem a kardomat utána szólok Konrad-nak .-Konrad készíts a kardodat vagy valami mágiádat .-Mert van valami a cseppkövek között!Ezután oda megyek Konrad hoz ,hogy együtt legyünk .A pajzsomat magam elé tartom és utána tovább figyelek.
-Legyél résen és maradjunk együtt!Mondom Konradnak és felkészülünk a harcra.
A Mesélő
Modaerator - Moderátor
Modaerator - Moderátor

TémanyitásTárgy: Re: A bánya   Hétf. Nov. 01, 2010 1:33 pm

*Mánuel és Konrad felkészülnek és a cseppköveket nézik.Fentről kis cseppek esnek alá,majd egyre több.Mikor felnéznek egy sötét lény nyitott szája amit meglátnak.A nyála csöppent épp Mánuel fejére.Elengedi magát és egyenesen a férfira zuhan felhördülve.A lény csupasz és olyan akár egy barlanglakó.A bőrszíne sötét,feje kerek,fogai recések,testtartása görnyedt.A lény egy hosszú farokban végződik.
Konrad hátraszökken majd meglátja hogy újabb lények koppannak a földön,látszólag nem aggasztja őket a magasság.Erős koncentrációba kezd hogy varázsolhasson.A jelenet nem több mint pár másodperc.*
Orikexir Spinejackal

TémanyitásTárgy: Re: A bánya   Hétf. Nov. 01, 2010 3:09 pm

A sötét elf szeme fenyegetően felvillan, de mivel sötét van ezt a törp nem láthatja. Fejében rögtön felvázolt egy tervet, a pókoknak a leggyengébb részük a potrohuk alsó része. De mivel az viszonylag alacsonyan van ezért a törpre hárul a feladat, hogy beférkőzzön oda, míg a fejvadász eltereli a lény figyelmét.

- Vetődj be alá, én felülről támadok! A lábait vagy a potroha alsó részét támadd!!! - veti oda az elf, majd a láncával felrántja magát a pók felé.

Reménykedik benne, hogy talál egy sebezhető pontot ott fent is. Ha a potroha tetején nem talál, akkor a lény fejét próbálja levágni.
A Mesélő
Modaerator - Moderátor
Modaerator - Moderátor

TémanyitásTárgy: Re: A bánya   Hétf. Nov. 01, 2010 4:36 pm

*Bólint Lokhnin akárha egy pillanat alatt félre tette volna az ellentéteket.Várja hát hogy Orik induljon meg.
Ahogy a láncon lendül már fut is a törp.Orik ugrik mire a pók 4 lábával felegyenesedik.Az ízelt lábak a kár 1-1 penge olyan élesek.Orik szúrása a test felsőrészébe talál,majd lábával kitámasztva elrúgja magát a póktól,mielőtt az megmarhatná.A törp ekkor érkezik hatalmas csatakiáltást hallatva.
Tömzsi testéhez képest gyorsan fut és meglendíti a fejszét, alulról vágva.A vágás felhasítja a potrohot mire a nagy pók felvisít és teljes testével előre dől.Lokhnin védekezve emeli meg a fejszét de így is lenyomja a nagy a test.Elesik,míg a pók fölé kerül és lábaival döf lefelé.Lohnin kigurul a támadások elől,de visszaütni még nincs ideje.*
-Gyerünk támadd most!!-*hallatszik a kiáltás.*

Látszólag szorult helyzetbe került Lohnin,amiből Orik előnyt kovácsolhat, mivel a pókfatty kicsit se figyel rá.
Mánuel Komnénosz
Miles - Harcos
Miles - Harcos

TémanyitásTárgy: Re: A bánya   Hétf. Nov. 01, 2010 10:23 pm

Megpróbálok balra ugrani a lény elől .Ha sikerül akkor amikor a lény le ér a földre magam elé tartom a pajzsomat majd megpróbálom leszúrni.
Ezért bekészítem a kardomat de, közben látom ,hogy Konrad már hátra ugrót.
Orikexir Spinejackal

TémanyitásTárgy: Re: A bánya   Kedd Nov. 02, 2010 12:34 am

Az elf nem tétovázik, látja, hogy a pók megsérült, és azt is látja, hogy most nem figyel rá. A törpöt nem hagyhatja elveszni, mivel jó harcos, és nem szolgált rá a halálra, legalábbis a bérgyilkos elvei szerint Orikexir ismét ugrik, akár egy gyors árny, egy pillanat múlva a pók tetején van. Meglendíti láncát és megpróbálja azt a pók fejébe köré csavarni és elérni valahogy, hogy a szörny ne essen rá a társára.
- Ha kiszabadultál vágd a fejszédet ennek a dögnek a fejébe! - választ már nem is vár hanem megrántja a láncot a pók "nyakán".
A Mesélő
Modaerator - Moderátor
Modaerator - Moderátor

TémanyitásTárgy: Re: A bánya   Kedd Nov. 02, 2010 3:24 am

*Mánuel odébb vetődik,és a szörny mellette landol.Hietetlen gyors mozdulattal harap a harcos felé,aki hárít a pajzzsal és szúr a karddal.A találat a lény testét átböki,de az még mindig él.Fekete vér folyik ki a sebből,és visítozva elkapja Mánuel kardforgató kezét,megakadályozva hogy beljebb vagy kijjebb húzza a fegyvert.*

-Uguns liesmas, nedeg!-*hallatszik Konrad hangos kántálása,valami ősi nyelven.A kardja felizzik még jobban, és azzal ír le mágikus rúnákat a levegőbe,mire az egyik lény térdre esik,és üvölteni kezd.*
-Uguns liesmas, nedeg!-*ismétli erősebb hangtónusban,szemei vörösen izzanak fel.A lény füstölni kezd ahogy a belső hőjét növeli a mágus.A fekete vér minden nyílásán távozni kezd.*

Eközben két lény még maradt, és azok nagy sebességgel a két kalandor felé futnak.A mágus látszólag koncentrál,így Mánuelnek kell valahogy megoldani a kiszabadulását és feltartani a két dögöt.*
Mánuel Komnénosz
Miles - Harcos
Miles - Harcos

TémanyitásTárgy: Re: A bánya   Kedd Nov. 02, 2010 2:39 pm

Sikerül megszúrnom a lényt ,de erre megfogja a kezemet amiben a kard van.Úgy döntök ,hogy megpróbálom teljes erőmből pofán vágni a dögöt a pajzsommal ,hogy kiszabaduljak.Ha ez sikerül akkor megpróbálom levágni a dögöt és utána feltartani a másik két lényt ,hogy Konrad befejezze a varázslatát.
A Mesélő
Modaerator - Moderátor
Modaerator - Moderátor

TémanyitásTárgy: Re: A bánya   Kedd Nov. 02, 2010 5:02 pm

*Mánuel arcon vágja a torz lényt,mire az megtántorodik.Ez elég idő ahhoz hogy a kardot felfelé ívelve kirántsa a lényből, majd egy újabb csapással leüsse a fejét.A fejetlen test állva marad egy pillanatig amibe hatalmasat rúg.Ez a másik két ellenfél útjába esik ki.Látszólag dühösek társuk elvesztéséért.Mindkettő neked ront hogy leteperjenek és felfaljanak.Hamar közel teremnek és az egyik lendül is hogy elsodorjon.

Konrad hangja szinte földöntúli erejű lesz,majd a célpontja hirtelen kigyullad magától.A fájdalomtól eldől és a földön gurulva próbálja oltani magát,de testében endoterm folyamat indult be,megállíthatatlanul.
Konrad oldalra tekint és felmérve a helyzetet újabb kántálásokba kezd.*
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: A bánya   

A bánya
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next