Ways of Darkness

Egy olyan fantasy, amit még sohase láttál.

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Táborhely

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Stephanus Tavilrond
Administrator - Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 678

TémanyitásTárgy: Táborhely   Szer. Ápr. 07, 2010 8:04 am

Reggel minden normális itt, de este meggyújtsák a tábortüzet. Ilyenkor megtartsák az esti vacsorát.
Itt szoktak gyűléseket tartani is, és ünnepeket is. Az áldozatokat is itt mutatják be. A sámán itt szokott áldást adni a klán tagjainak.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://wod-game.forumotion.co.uk
Stephanus Tavilrond

TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Szomb. Okt. 22, 2011 2:19 pm

*Mánuel Komnénoz, Levedi és Tepirm megérkeznek a hideg Brutang földjére. [A ruhákat amiket viselnek írjátok le a következő posztban, a felszereléssel együtt].
A hegyeken át tartó út nehéz és fáradságos volt, viszont a határon való átkelés előtt volt lehetőségetek megpihenni, így most teljes erővel láthattok neki a küldetésnek.
A határon átkelve, fág mögött elbújva veszitek észre, hogy a határt elég keményen örzik. Egy 8 lovasból és 15 gyalogosból álló örjárat halad el a határ mentén 10 percenként, és van vagy 5 állandó őr.
Háromféleképpen próbálkozhattok.
Az egyik az, hogy békésen odamentek, és közlitek, hogy békében jöttetek, a klánvezérrel beszélni.
A 2. megoldás az, hogy leteszitek a fegyvereket, és hagyjátok hogy elfogjanak titeket, és valahogy kiszöktök.
A 3. megoldás az, hogy megpróbáljátok lemészárolni az őröket, majd berontottok, és követelitek, hogy beszélhessetek a klánvezérrel.
Mit választotok?*

//Az írási sorrendet döntsétek el magatok között.//
Levedi
Dasophylacas - Kósza
Dasophylacas - Kósza

Hozzászólások száma : 26

TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Szomb. Okt. 22, 2011 2:37 pm

*Levedi gyanakodva figyeli az őröket a fák mögül. A hátán lévő vastag gyapjúköpenyére, bőrpáncéljára, nadrágjára, csizmájára, katanájára és rövid íjára vastagon ráfogyott a pára, csak két láthatatlan tőrén, két ingén és kesztyűin nincsen nyoma a hidegnek. Gyorsan gondol egyet, és magára tesz egy kis melegítő varázslatot, hogy ne fagyjon meg rögtön, majd ránéz két társára, és megszólal:
-Ha gondoljátok adok nektek is egy kis melegítő varázslatot. Szerintem menjünk oda az őrökhoz, mondjuk meg nekik miért jöttünk, aztán ha nincs szerencsénk még mindig verekedhetünk.
Felhasználó profiljának megtekintése
Tepirm
Saccularius - Tolvaj
Saccularius - Tolvaj

Hozzászólások száma : 71

TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Szomb. Okt. 22, 2011 3:10 pm

A földön ülve vártam a többiek válaszát a Levendi nevű nemes elf kérdésére. Én a magam részéről azonnal válaszoltam volna, hogy " csináljuk azt ", de sajnos annyira fáztam, hogy már beszélni és pislogni is alig tudtam. Szerencsére az elf meggyújtott nekünk egy kis tüzet így már csak a fél testem fagyott meg. A viseletem csak egy könnyű bőrpáncél, egy bőr ujjatlan kesztyű, egy használható, zöld álcaköpeny, és egy bőrcsizma amit kicsit átszabtam a gyíkember viselethez., illetve egy zöld arckendő amivel eltakartam az arcomat. A fegyverzetem egy hosszú íj és egy hosszú bot volt, amit verekedésre használtam. Ezekre már mind rátelepedett a pára és az istenért nem akart melegebb lenni!
- Tö...tö...tö... tökkéletesss, sssszerintem. - Dadogtam jó sziszegősen. Már napok óta ebben a vérfagyasztó hidegben vagyunk és még mindig nem sikerült megszoknom, pedig már ideje lenne. Kicsit mozgolódtam, hogy legalább ne faggyon be semmim.
- É... é... ésss, ha tö... többen vannak? Nem, hinném, hogy nyerhetünk, e... el.. ellenük, p... pláne, hogy orkok. - Mondtam. Szerintem igazam volt, mivel egy darab ork is elég veszélyes, pláne egy egész őrjárat!
- De.. t... talán meg róbálhatjukk... ho... hogy, csak a csapatnak a k... két tagja megy előssször? Ha azzzokat, elkappják akkor még ott van e... egy! Ő még megpróbálha... ha... Hapcih! - Itt tüsszentettem egy nagyot. A köpenyemben megtöröltem az orromat, majd egy kicsit megráztam a fejem, hogy magamhoz térjek. ~ Utálom ezt a hideget! Még egy iylet nem vállalok, kitörölhetik a pénzzel a valagukat! ~ Káromkodtam el magamat magamban.
- Az istenit. Te... Tehát még egy ég megpróbálhatja ki.. kissszabadítani őket. - Fejeztem be végre a mondatomat. Már szinte kezdtem sajnálni az orkokat akik nap mint nap ilyen gatyafagyasztó hidegben vannak.
Mánuel Komnénosz
Miles - Harcos
Miles - Harcos

Hozzászólások száma : 132

TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Szomb. Okt. 22, 2011 4:44 pm

*Mánuel egy kicsit vacogva hallgatja a többiek beszédét, még úgy is fázik, hogy felvette láncingre egy nagy kabátot, a láncing alatt sima ruhákat is hord. A hátán ott van a pajzsa, a családi kardja a tokjában van, a tartalék buzogánya az övén log, a fején ott van a sisakja, de a sisak nagyon lehűlt a hidegben, mert fémből van. Egy bőrcsizmát hord és egy mindennapi nadrágot, és egy láncing kesztyűt még, ez a felszerelése. -Örülnék annak a melegítő varázslatnak.- Mondta Mánuel a nemes elfnek. -Minek akar bárki is tárgyalni ezekkel a barbárokkal, szerintem el kéne pusztítani őket!- Mondta a véleményét többieknek, közben a földre köp. A gyíkember helyzetén elkezd halkan röhögni, és nem is nagyon figyel arra, amit mond. -Rendben próbáljuk a beszélgetést, de azért legyünk résen!- Mondta a nemes elfnek.*
Keelen
Assassinus - Orgyilkos
Assassinus - Orgyilkos

Hozzászólások száma : 12

TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Vas. Okt. 23, 2011 4:59 am

Keelen lassan sétál az ork falu felé, köpenyét elől szorosan összehúzva, mely szinte teljesen befedi a testét, egyedül a kardtok vége látszik ki alóla. Karján a rejtett pengéről csöpög a jéghideg pára, már már jégcsapokat alkot. Ahogy közeledik a faluhoz, a fák között, szinte megbújva meglát egy kevés tűzvörös fényt. ~ Nem hiszem, hogy Orkok lesznek. ~ Keelen megáll egy pillanatra, megigazítja köpenye alatt a vékony bőrmellvértjét, amely inkább csak dísz, mint páncél. Keelen köpenyét ismét szorosan összehúzza, majd megindul a fény felé. Amikor oda ér, látja, hogy nem Orkokról van szó, így arra gondol, hogy a többiek akik szintén azért jöttek, amiért Ő. Óvatosan - szinte hangtalanul - odalép majd leguggol. Nem szól egy szót sem, csak biccent nekik.
Levedi
Dasophylacas - Kósza
Dasophylacas - Kósza

TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Vas. Okt. 23, 2011 5:13 am

-Akkor gyerünk, beszéljünk velük. Amúgy tud valamelyikőtök orkul? Mert ha nem tudnak emberi nyelven nem érdemes vesződni. Mindenesetre szerintem ketten menjünk először, ketten meg maradjanak hátul vészhelyzet esetére, így ők be tudnak avatkozni, ha bajban lennénk. Üdv a csapatban - szóltam az idegennek - Ki akarja először az orkok bűzét érezni velem?
Stephanus Tavilrond

TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Vas. Okt. 23, 2011 5:23 am

Miután Levedi, Tepirm, Mánuel és Keelen elindultak, az orkok azonnal észrevették őket.
- Elkapni őket! - mondta az ork őrök vezetője ork nyelven, amiből a karaktereitek egy szót sem értettek, szóval nem tudták hogy miről van szó. Egyedül Levedi tudta nagyjából kikapizsgálni az ork szó jelentését, tekintettel léve az ork nyelv és az elf nyelvek közti nyelvrokonságra.
Az 5 gyalogos őr azonnal megkezdték a rohamot. Csak bőrpáncél volt náluk, és rozsdás vas élű és korhadt fás myelű alabárdokat használtak. Ennek ellenére az orkok látszólag elég jól bírták a hideget. A több mint 1600 évnyi tartózkodás Brutang földjén valószínüleg rászoktatta őket erre a vérfagyasztó hidegre.
Az orkok legyőzése gyerekjáték. Egyáltalán nem olyan erősek, mint mondják az orkokról. A harci moráljuk ezeknek az orkoknak alacsony. Talán a Bru'k klán klánvezérének a despotikus zsarnoki uralkodása miatt az ork harcosok örülnek a halálnak, csak hogy ne kelljen többet szenvedniük? [Leírhatjátok hogy hogyan győzitek le az ork őröket, könnyű lesz, 100% hogy nyertek].
Az egyik ork őr, aki még életben maradt, mondja...
- Kérlek titeket! Öljetek meg itt és most! Nem akarom többé szolgálni ezt a klánt... testvéreim jogait sárba tiporja a zsarnoki vezetőség! Öljetek meg! - mondta utolsó erejével az ork őr, majd magától meghalt. Hogyan tovább? Gyorsan kell döntenetek, mert hamarosan megérkezik az őrjárat.
Levedi
Dasophylacas - Kósza
Dasophylacas - Kósza

TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Vas. Okt. 23, 2011 5:50 am

Levedi még menet közben elintéz egy orkot, a többi négyet a többieknek sikerül ártalmatlanná tenniük.
-Érdekes dolgot mondott ez az ork - bök az utolsóként meghalt őrre - ha ilyen a helyzet simán fellázíthatnánk az egész bagázst a vezetőik ellen, és kisöpörhetnénk őket innen. Így megszűnne a veszély, amit ez a klán jelentett. Aztán egy nekünk megfelelő vezető kerülne a székbe. Ha újabb csapat jön, hagyjatok beszélni mielőtt öldökölnétek, hátha sikerül néhány szövetségest szerezni. Ha nem, tudjátok mit kell csinálnotok.
Tepirm
Saccularius - Tolvaj
Saccularius - Tolvaj

TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Vas. Okt. 23, 2011 7:27 am

- Te... ez... Ezek, jönnek. - Dadogtam. Az orkok sebesen rohanni kezdtek felénk, a fegyvereiket lóbálva, ezzel jelezve, hogy nem örülnek az itt létünknek. Előkaptam az íjamat, majd egy nyílvesszőt és felhúztam az íjat. Megcéloztam az egyik ork mellkasát, majd egy pillanat múlva már repült is a nyílvessző. A nyílvessző szélsebesen szállt, és nemsokára célba is talált. Az orknak a páncélját átütötte, és valamennyire bele is fúródott a húsba. Az megtántorodott és egy másodperc múlva arccal a földön hevert. Több lövési lehetőségem nem is nagyon volt, mivel ha az ellenség minél közelebb van a nyilat használó személyhez, annál inkább hasznavehetetlen az íj. Így hát előkaptam a jó régi barátomat, a harci botot. Az orkok már csak hat méterre voltak tőlünk. Alapállás, három méter. Kettő... egy... És egy nagy csapás. A kiszemelt áldozatom egy bőr páncélt viselő ork volt, aki egy rozsdás alabárdot fogott a kezében. Az első ütésem a bottal a fejre ment, ahol a leges legtöbb sebezhető érzék szerv van. Főleg a szemet támadtam, mert az az egyik fő tájékozódási érzékszervünk. Az ork a fejét fogta az ütés erejétől, amivel nekem adott időt a másik ütés bevetéséhez. A lábakat céloztam meg, és sikeresen kis is gáncsoltam vele az illetőt. Felemeltem a botomat, hogy a fejére mérhessem a csapást, de ezúttal én kaptam az ütést. Túl közel álltam hozzá, és sikerült hasba rúgnia, amitől hátra estem. A botom a kezemben maradt, így szerencsémre ki tudtam védeni az ork csapását. A botnak a végével megböktem az orknak a fejét, aminek hatására elkezdte fogni a fejét mér a második alkalomtól. Felálltan, majd egy erős ütéssel küldtem a földre az ellenfelemet. Az ork üvöltözve fetrengett, míg a botomnak a végével be nem törtem a koponyáját egy erős ütéssel. A vére rám fröccsent és éreztem a forró folyadék csorgását az arcomon. Kifújtam magamat, majd az földre köptem, hogy az időközben a számba fröccsent ork vért eltávolítsam a számból.
- Nem, rossz ötlet. - Mondtam az elfnek. Most már nem dadogtam annyira, mert a harc felmelegített egy kicsit. Időközben az új fazon is megjött, bár nem látszott valami bizalom gerjesztőnek. Kicsit letörölgettem magamról a vért, amjd eltettem a fegyvereimet, várva a döntésre a lázítással kapcsolatban.
Mánuel Komnénosz
Miles - Harcos
Miles - Harcos

TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Vas. Okt. 23, 2011 10:44 am

*Mánuel elindul a többiekkel együtt az orkok felé, de az orkok egyből elő veszik a fegyvereiket és támadnak. Az egyik alabárdos Mánuel felé rohamoz, Mánuel elő veszi a hosszú kardját, de már nincs ideje kézbe venni a pajzsát. Meg várja amíg elég közel jön, majd oldalra ugrik az ork csapása elől, ezután gyorsan a kardjával elvágja az ork torkát, aki ettől földre dől, közben a torkát fogja a karjaival, még egy ideig ficánkol és hörög, még meg nem fullad a vérétől.*
*Közben a többiek végeztek a többi orkkal. ~Nem is olyan erősek ezek az orkok, mint amilyennek mondják!~ Mondta magában, közben a nemes elf azt mondja a csapatnak, hogy fel kéne lázítani az orkokat a vezetőjük ellen. -Én sem ellenzem az ötletet!- Mondta a nemes elfnek, közben leveszi a hátáról a pajzsát, és a kezére rakja.*
Keelen
Assassinus - Orgyilkos
Assassinus - Orgyilkos

TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Vas. Okt. 23, 2011 11:12 am

Keelen is megindul az Orkok felé, a többieknek csak egy Ork jutott, neki viszont már egyből kettő is. Fejéről lehúzta csuklyáját, majd rákészült a támadásra. A két Ork - szerencsére - nem egyszerre támadt Keelenre, így könnyű dolga volt. Az első egy rozsdás páncéling szerűséget hordott, és egy hosszú kardod, amelynek pengéje valamivel fényesebb volt mint páncélja. Keelen az először kikerülte az Ork lassú, ám annál erősebb csapását, majd az alatt a pár másodperc alatt, amíg az Ork kardjának pengéje a földben pihent a háta mögé került, és rejtett pengéjével átszúrta az Ork vastag bőrét egy ponton, ahol nem viselt páncélt. ~ Csak ennyi? Ennél egy kicsivel többre számítottam... ~. A másik Ork egy egész jó állapotban lévő bőrpáncélt hordott, kezében egy rövid karddal. Épp hogy leszúrta a láncingest, a másik már sújtott is le rá, így csak a reflexein múlott, hogy elő tudta rántani kardját és hárítani az ütést. A védekezése hirtelen támadásba ment át. Ahogy lepattant a két penge egymásról, ezt a lendületet kihasználva és egy pörgéssel vegyítve vágást intézett a hatalmas ellenfél felé. Keelen - ahogy eddig még soha - most sem vétett vélt a vágással, egyenesen a nyakát vágta ketté az Orkonak. Keelen a kardját megtörli, majd szép lassan vissza helyezi azt a tokjába.
Az Elf felvetésere a következőt válaszolta:
- Nem rossz ötlet, ám az egyáltalán nem biztos, hogy a legtöbb Ork így vélekedik. Minden esetre egy próbát megér.
Stephanus Tavilrond

TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Vas. Okt. 23, 2011 11:32 am

Az orkok legyőzése után elindultok a törzs területére. A tábor nincs túl messze, bár elég messze van ahhoz, hogy az ott élők ne vegyék észre hogy mit csináltatok. Fél órás gyaloglás után végre odaértek.
Megtorpantok, és elbújtok a fák mögött. Szerencsétekre a helyiektől egy egész sűrű fenyőerdő rejt el titeket. Látjátok, hogy az orkok jelenleg tüzet gyújtanak, és ebédelnek. Azt is láthatjátok a sátrak árnyékaiból hogy ott mik történnek. Az orkok ember és elf (főleg nemeself) női foglyokat hurcolnak be a hosszú sátrakba, majd a sátor árnyékából látható, hogy nem éppen gyereknek való látvány az, ami a sátrakban lefolyik: a nők ruháit levetik, és azt teszik velük, amit általában az ork meg szokott tenni a legyőzött ellenfelek nőivel: közösülni velük.
Az undorító látvány után valószínüleg dühösek lehettek. Azt is láthatjátok, hogy ember férfi rabszolgák fejtik ki a köveket a kőbányában, és az orkok halálra dolgoztatják őket: ostorozzák őket mint az állatokat, ruháik alig vannak, aki megáll, hagyják halálra fagyni.
Miféle betegelméjű barbárok ezek? - gondolhatja valamelyikőtök.
Viszont van egy fontosabb kérdés... hogyan akartok beszivárogni? Egyikőtök sem ork. Nem tudtok ork nyelven. Ráadásul van egy 20-as számú ork őrség is a közelben. Mi lesz?
Levedi
Dasophylacas - Kósza
Dasophylacas - Kósza

TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Vas. Okt. 23, 2011 1:07 pm

-Én amondó volnék ezek után, irtsuk ki az egész törzset. Viszont erre képtelenek lennénk, ezért elég lenne ha foglyul tudnánk ejteni a klánvezért, ami szinte képtelenség, de van egy mód rá, ha láthatatlanná válunk. Akkor kiderülhetne, hogy kik szeretik őt, és kik nem. Ha megöljük, elnyerhetjük az orkok támogatását, amennyiben utálják őt, ha nem utálják, jó lesz túsznak, hogy kijussunk, és elbeszélgethetünk vele. De ki tud még közületek varázsolni, mert én nem tudom négyünket eltüntetni úgy, hogy ne szúrjanak ki bennünket.
Mánuel Komnénosz
Miles - Harcos
Miles - Harcos

TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Hétf. Okt. 24, 2011 11:44 am

*Fél órás gyaloglás után a csapat elért a táborhoz, majd gyorsan elbújtak a fák mögé. Mánuel elszörnyed a látványtól és egyben dühös is lett, attól amit az orkok csinálnak a foglyaikkal. Most végleg arra az elhatározásra jutott, hogy el kell pusztítani ezeket a barbárokat, ha többen lennénk akkor szorgalmazna egy támadást. Majd meg hallgatja a nemes elf javaslatát és megszólal. -Én nem tudok varázsolni!- tartók egy kis szünetet, majd folytatóm. -Én inkább itt maradok szükség esetén!-. Mondtam az elfnek, majd tovább figyeltem a tábort, majd megfordul és újból megszólal -Szerintem ketten menjenek be a táborba- Mondta a többieknek.*
Keelen
Assassinus - Orgyilkos
Assassinus - Orgyilkos

TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Hétf. Okt. 24, 2011 12:30 pm

Keelen is megállt a többiekkel együtt, egy viszonylag korhadt fenyő törzse mellé guggolt le, és figyelt. Révén, hogy Keelen egy orvgyilkos nem szörnyedt el a dolgokon, amit látott ám ég is érzett belül valamiféle feltörekvő érzelmet, talán düh vagy sanálat? Esetleg szánalom? Nem tudta eldönteni. Az elf felvetésén elgondolkozott. ~ Ha az elf két magát és még egy embert el tudna rejteni, aki ismeri a lopakodás "műveszetét", két ember pedig biztos távolságból figyelne kivitelezhető lenne a dolog. ~ Keelen még végig sem gondolta a dolgot a pajzsos fickó már fel is vetette, amit ő is elképzelt.
- Nos, varázsolni én sem tudok. Viszont az idők során megtanultam, hogy hogyan járjak úgy, akár egy árnyék suhan észrevétlen az embere közt. Esetleg, ha két embert el tud rejteni - közben nézett az Elfre - akkor én vállalkoznék a másik ember szerepére. Ám, ha esetleg a negyedik tagunk tud valami jobbat... - tekintetével most már Teprimre koncentrált.
Tepirm
Saccularius - Tolvaj
Saccularius - Tolvaj

TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Hétf. Okt. 24, 2011 1:50 pm

Ahogy észrevettem a sátorban történő eseményeket, elszörnyedtem és eléggé mérges lettem. ~ Ezek a barbárok kedvük szerint csinálhatnak azt a nőkkel meg a foglyokkal amit akarnak, ez így nem helyes! ~ Gondoltam. Az elf javaslatára én is azt tudtam válaszolni, mint Mánuel.
- Sajnos én se tudok varázsolni. - Válaszoltam. - Ellenben megyek veled. Én jól tudok lopakodni, ha arról van szó, nekem az nem probléma. Csak nem akarok nagy harcot, mer három orkkal nem bírok el. De ha már van jelentkező, akkor inkább maradnék a Mánuellel. - Mondtam. A lopakodáshoz valóban konyítottam, nem is keveset, ám ha esetleg ha úgy van, és egy kicsit lebukunk, akkor annak még a végbe is rossz bele gondolni. És én azt nem akartam.
Keelen
Assassinus - Orgyilkos
Assassinus - Orgyilkos

TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Hétf. Okt. 24, 2011 3:37 pm

Keelen, miután a gyíkember elmondta mondandóját, kijelentett valamit:
- Akkor én megyek, elvégre többre megyünk, ha egy íjjal tudnak támogatni minket, ha esetleg lebuknánk. Persze nem állok senki útjába sem...
Miután befejezte monológját, várta, hogy mit szólnak hozzá a többiek.
Levedi
Dasophylacas - Kósza
Dasophylacas - Kósza

TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Hétf. Okt. 24, 2011 4:06 pm

-Gyerünk. Én eltüntetem Mánuelt varázslattal, a többiek pedig értenek a lopakodáshoz. Viszont így, hogy könnyebben fel tudjam tartani a varázslatot, jó lenne, ha Mánuellel lennék. Továbbá én viszonylag jó vagyok íjban, Mánuel közelharcban, és ti is viszonylag jól kiegészítitek egymást. Ez a felosztás azért volna jó, mert nekünk Mánuellel nagyobb a lebukási esélyünk, a varázslat miatt, ráadásul én nem tudok olyan jól lopakodni, mint ti - ekkor Tepirmre és Keelenre néz - de nekem bármi megfelel, mert megvan az az előnyöm, hogy gyorsan el tudok inalni, továbbá az íjammal nagy távolságokból is tudok segítséget nyújtani.
Mánuel Komnénosz
Miles - Harcos
Miles - Harcos

TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Kedd Okt. 25, 2011 6:34 am

*Mánuel végig hallgatja a nemes elfet, majd megszólal. -Nem akarok lebuktatni senkit, ezért inkább itt maradnák a fák mögött! Meg hiába tüntetsz el a láncingem igen hangosan csörög, és lehet, hogy emiatt buknánk le- Mondta az elfnek Mánuel, közben megint a tábor felé nézett. ~Jobb lenne, ha már döntene, már Levedi, mert bármikor kiszúrhatnak minket!~ Mondta magában és a társaira nézett.*
Levedi
Dasophylacas - Kósza
Dasophylacas - Kósza

TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Kedd Okt. 25, 2011 1:05 pm

-Rendben, akkor te itt maradsz, és ha talán elfognak valamelyikünket, akkor segítesz elmenekülni. Mi meg menjünk, fogjuk el végre a klánvezért. Külön utakon menjünk, így ha egyikünket észrevesznek, attól még nem keverednek a többiek veszélybe, és így mindenki a maga ura. Találkozunk a "palotánál" - ezzel hátat fordított, és elindult a sűrűbe.
~Kellene egy jó helyet találni, ahonnan bejuthatok, meg talán ki tudnék hallgatni néhány orkot~ gondolta magában.
Tepirm
Saccularius - Tolvaj
Saccularius - Tolvaj

TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Szer. Okt. 26, 2011 12:37 pm

- Legyen. - Válaszoltam. Egyetértettem az elfel és szinte egy vizsgának éreztem azt a feladatot, hogy jussunk be az orkok putrijaiba. Szerettem lopakodni, mindig is jó szórakozásnak tartottam például elvenni egy illetőnek a kajáját, avagy kihúzni alóla a széket. ~ Hihi. ~ Kuncogtam egy kicsit. Volt is egy olyan alkalom, amikor lopakodtam és egy illetőnek húztam be a nadrágját. Az ahogy a társai néztek rá, minden pénzt megért, ráadásul még a lágyékkötőjét is sikerült elvinnem. Aztán amikor lebuktam a sátor elkötözésénél, jól meg is kergettek, de azt már nem tartottam olyan viccesnek.
- Nos: Aki először jut oda, az a nyertes. - Veregettem meg óvatosan az ember vállát, közben egy kaján vigyort is magamra erőltetem.
A fák között leskelődtem, várva az adott pillanatra. Egy ork éppen egy sátornál lófrált és tőle nem tudtam bemenni a sátrak közé. Éppen egy sámlit nézegetett, vélhetőleg keresett valamit. Ha észrevesz, riasztja az őrséget akik egy pillanat alatt még több orkot riasztanak, és elfognak, de csak miután ideértek. már az az ötlet is előbújt a fejemből, hogy esetleg valahova elterelhetném a figyelmét az egész tárbornak, de akkor meg a vezért is riasztják, ráadásul a többiek is megzavarodnának. ~ Nyem jó. ~ Gondoltam.Az ork befejezte a nézelődést, és visszament a rabok irányába, beszélgetni a többi ork őrrel, avagy éppen a rabokat ostorozni. Itt volt az alkalom. Körülnéztem, de senki nem volt aki esetleg felfedezhetne, így nem volt más választás, csak a behatolás. A sátor oldala nekem tökéletes helynek bizonyult, mivel kissé ködös volt az idő, nem nagyon lehetett kivenni az alakomat. Az orkok nem sejthették, hogy valaki(k) jár(nak) közöttük. Napfény aligha volt, így tökéletes a sunnyogásra. Sátorról sátorra mentem, egyenest a tábor belsejébe, ahol már itt-ott mászkáltak őrök, de a beszédük miatt nem hallhattak, meg nem is láthattak. Ha valaki jött akkor vagy lehasaltam a földre, vagy a fűbe lapultam, de akadt, hogy a sátornak a másik oldalára is mentem. ~ Csak találjuk meg előbb azt a klánfőnököt és zúzzuk le. Nem akarok itt maradni pár óránál tovább. ~ Gondoltam, és ismét mozgásban voltam. Úgy járkáltam, mint szellem a ködben.
Keelen
Assassinus - Orgyilkos
Assassinus - Orgyilkos

TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Csüt. Okt. 27, 2011 6:50 am

- Rendben - rávágta Keelen, majd felhúzta csuklyáját és elindult. Keelen kicsit közelebb sétált a táborhoz, majd körülnézett. Egy viszonylag nagyobb fenyő mögött bújt meg, amíg várta a megfelelő pillanatot. Amikor szerinte senki sem láthatta elindult.
Lábait oly könnyedén, oly lágyan mozgatta, hogy annak szinte hangja sem volt, csupán azt lehetett hallani, hogy néha össze-össze reccsen a lába alatt a hó. Próbált a már kitaposott havon járni, hogy még ennyi hangot sem keltsen, ám nem mindig arra vezettek a lábnyomok és egyebek, mint amerre ő azt szerette volna.
Stephanus Tavilrond

TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Csüt. Okt. 27, 2011 8:13 am

*Keelen, Tepirm és Levedi sikeresen beszivárognak. Szerencsére még egy ork sem szúrta ki őket. A klánvezér sátrába az út egyenesen ott áll elöttetek, viszont sok az őr. Szerencsétekre sok sátor is található az út mentén, bár ez nem feltétlenül jó hír.
Látjátok, hogy a klánvezér sátrát vagy 30 őr őrzi. A klánvezér valószínüleg vagy gyáva, vagy paranioás.
Viszont van egy másik út is. A táborhely egyik nagyobb sátrában van egy mélyedés-szerűség, létrával együtt. Bár ti nem látjátok, de ez egy alagútba való bejárat. És ez az alagút, a klánvezér sátrába vezet.
Persze az az alagút-bejáratos sátrat is valahogy el kell érni. Úgy néz ki, mintha 1 őr őrizné.
Viszont a csendesség ilyen küldetésben fontos. Hiszen a zaj keltésétől a küldetés veszélybe kerül.*
Levedi
Dasophylacas - Kósza
Dasophylacas - Kósza

TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   Csüt. Okt. 27, 2011 2:47 pm

Levedi gyorsan végigpásztázza a környéket egy kis varázslattal, majd miután végzett a környékkel, jöhet a levegő, és a föld alatti terület is. Varázslókat nem észlel, de észreveszi egy alagút bejáratát az egyik sátorban, mellette gy őrt. ~Ilyen felelőtlenséget, egy titkos járatot ennyire őrizetlenül hagyni ~ gondolta, majd elindult a sátor felé. Mikor elég közel ért levette hátáról az íját, tegezéből egy vesszőt, majd térdre ereszkedett és célzott. Mivel elvarázsolt íjával sosem tévesztett még célt, most is simán átlőtte az ork nyakát, aki 1 másodperc múlva összecsuklott. ~Na ennek annyi. Gyerünk, nézzük meg hová vezet az alagút ~ ezzel elindult, és bebújt a sátorba.
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Táborhely   

Táborhely
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Táborhely a folyóparton