Ways of Darkness

Egy olyan fantasy, amit még sohase láttál.

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Ways of Darkness - English/Angol

Share | 

Földszint

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Stephanus Tavilrond
Administrator - Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 678

TémanyitásTárgy: Földszint   Kedd Ápr. 06, 2010 9:32 am

First topic message reminder :

Egyeseknek tetszhet és egzotikusnak tarthatják, mások viszont undorítónak. Szinte minden feketére van festve, a dolgok nagyrésze vasból van. Világítás van: a lámpák kék színüen világítanak. De ennyit a külsőségekről.
A bárpultnál 10 szék van. Ezenkívül van 5 asztal, mindegyik 4 székkel.
Felszolgálnak vizet, sört, kenyeret, gombát és mindenféle húst (csirke, kacsa, disznó, bárány, kecske, tehén, borjú, őz) . A vizet szinte ingyen adják, a kenyeret és a sört olcsóan, a gombát olcsóan, a húsokat viszont eléggé drágán. A felszolgáló Droku'n de Almidus, egy középkorú sötételf, aki eléggé szemtelen.... de ha mérges vagy rá, könnyen lehet hogy a következő másodpercben egy mérgezett nyíl kerül a testedbe.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://wod-game.forumotion.co.uk

SzerzőÜzenet
Stephanus Tavilrond

TémanyitásTárgy: Re: Földszint   Vas. Jún. 05, 2011 6:28 am

~ Francba! Ennek még tűzkardja is van! Hogy a francba fogom legyőzni? Na de nem baj... tudom, hogy hogy néz ki, miféle ruhát visel, így ha nem is sikerül börtönbe vetnem, legalább körözést indíthatok el ellene. Már ha életben maradok. ~ *gondolta Stephanus magában. Valahogy térdre kell kényszerítenie Mánuelt. Közelharcban megtámadni öngyilkosság lenne. A villámgömb hatástalan. Talán ha valahogy elgáncsolná...
Stephanus támadóállásba lép, és elkezd futni Mánuel irányába. A pajzsát maga elé tartsa, nehogy Mánuel a tűzkardjával bajt okozzon. Mánuel valószínüleg meg fog lepődni. Mit csinál ez a lovag? Amit Stephanus csinál az nem az ami annak tűnik. Úgy néz ki mintha a kardjával akarna támadni, és a lábával gáncsolni. Mánuel ezt látja, és valószínüleg erre fog felkészülni védekezni.
De nem! Stephanus újra telekinézist varázsol, hogy Mánuelt elgáncsolja és a hátára essen. Ha Stephanus elég gyors és Mánuel nem tartja a kardját vagy pajzsát maga elé, Stephanus a kardját odateszi Mánuel nyaka elé, szúró pózba. Persze, csak akkor ha Mánuel lassú és nem elég gyors hogy a kardját vagy pajzsát időben maga elé tegye. Ha Mánuel sikeresen védekezőállásba lép és a kardját vagy pajzsát időben maga elé teszi, akkor fel is tud állni, és visszatámadni. De ha nem, akkor Stephanus újra ki próbálja kérdezni.*
- Na monnd meg szépen... te is azon gyilkosok közt voltál kik meggyilkolták az őröket? VÁLASZOLJ! -*kérdezte Stephanus, abban az esetben, ha Mánuelnek nem sikerült védekeznie idben és Stephanusnak sikerült a kardját Mánuel nyaka elé szegeznie. De ha Mánuel időben védekezőállásba lépett, Stephanus ezt nem kérdezte.*
Salo
Druidae - Druida
Druidae - Druida

Hozzászólások száma : 31

TémanyitásTárgy: Re: Földszint   Vas. Jún. 05, 2011 6:45 am

Csendben végig hallgattam Teprimet aki jól láthatóan majd kiugrott a bőréből az örömben. Készséges volt és elárulta amit tudott, bár ezzel nem segített sokat. Legalább azt megtudtam, hogy a tolvajok céhe áll emögött. Nem igen tudtam válaszolni, helyette az ajtóra tekintettem.
-Köszönöm a segítséget... Viszont van egy olyan érzésem, hogy a társam nem lesz olyan megértő mint én... Azt hiszem jobb lenne ha elmennél mielőtt visszajön, mert akkor már nem sokat fogok tudni segíteni.-Mondtam azzal felálltam az asztaltól.
-Nos... Gondolom a többi útitársad helyét már nem tudod megmutatni... De ha a céh bejáratához elvezetnél azt megköszönném.
Felhasználó profiljának megtekintése
Mánuel Komnénosz
Miles - Harcos
Miles - Harcos

Hozzászólások száma : 132

TémanyitásTárgy: Re: Földszint   Vas. Jún. 05, 2011 7:10 am

*Stephanus elkezd rohamozni felém pajzsát is maga elé tette. ~Jobb lesz ha védekezek!~ Mondtam magamban és a pajzsomat magam elé teszem. De ekkor elesek valamitől, de nem foglalkozok ezzel sokáig, hanem megemelem a pajzsom és kivédem Stephanus támadását. Ezután fel állok és felveszek egy támadó állást. Ekkor a pajzsomat magam előtt tartva elkezdek rohamozni Stephanus felé, hogy fellökjem. Ha sikerül és földre kerül akkor a kardomat szúrásra készítem, de nem szúrom le.*
Tepirm
Saccularius - Tolvaj
Saccularius - Tolvaj

Hozzászólások száma : 71

TémanyitásTárgy: Re: Földszint   Vas. Jún. 05, 2011 12:55 pm

* - Eh, ne félts engem, meg tudom védeni magam. - Mondtam. Felálltam az asztaltól majd jóllakottan megroppantottam a nyakam.
- Amúgy biztosan odaszeretnél menni? Ott szerintem nemigazán kedvelik a váratlan látogatókat, főleg az olyan... Nyomozó féléket mint te, bár ha megsértettelek akkor bocsáss meg. De ha tényleg akarod akkor akár be is megyek veled a kapun. - Mondtam neki. Kíváncsi voltam hogy mit felel, mert így igazán jó kis bunyóban régen volt részem, de azt is megértettem volna ha most azt mondja hogy "nem". Mindenesetre vártam a válaszára. *
Stephanus Tavilrond

TémanyitásTárgy: Re: Földszint   Vas. Jún. 05, 2011 1:15 pm

*Stephanus nem dől be Mánuel trükkjének. Halál nyugodtan hagyja hogy Mánuel rohamozzon, majd az utolsó pillanatban félrelép. Ha Mánuel lassú, akkor eléggé meglepődhet, hogy a levegőt támadja, és Stephanus hirtelen eltünt. De ha elég gyors, akkor kivédheti Stephanus következő támadását. Stephanus arra készül, hogy a pajzsával hátulról fejbekólintja Mánuelt (nem olyan erősen hogy órákra elájuljon, de azért elég erősen hogy egy pillanatra ne tudjon reagálni), majd a kardját a nyaka elé tegye. Ha Stephanus elég gyors hogy véghezvigye a mozdulatot, vagy Mánuel túl lassú hogy kivédje, akkor Stephanus újra megpróbálja kifaggatni.*
- Csicseregj... -*mondja Stephanus Mánuelnek, ha sikerült valahogy harcképtelenné tennie.
De ha Stephanusnak nem sikerült Mánuelt harcképtelenné tennie, akkor nem szól semmit. Akkor a pajzsát és a kardját maga elé tartja, védekező állásban, majd elkezd hátrálni a fogadó ajtaja felé, és ha odaér, kinyitja a fogadó ajtaját, belép, becsukja, majd megpróbálja elbarikádozni a saját testével.*
~ Nem is kell elkapnom... Csak meg kell találnom a tolvajcéhet, és ott minden meg lesz oldva. Ráadásul, még ha ott sem kapom el, bárhol fel tudom ismerni, és vérdíjat tűzhetek ki a fejére. ~ *gondolta Stephanus magában, persze csak abban az esetben ha nem sikerült Mánelt harcképtelenné tennie, és ide kellett jutnia. Ebben az esetben észre is veszi, hogy Tepirm és Salo azóta jól elbeszélgettek, és talán sikerült Tepirmet meggyőzni hogy segítsen nekik. Ha ez így igaz, akkor könnyű dolguk lesz.*
- Talán nem is kell a fickót itt elkapnunk. Csak követnünk kell a tolvajcéhhez. -*mondja Stephanus Tavilrond.*
Mánuel Komnénosz
Miles - Harcos
Miles - Harcos

TémanyitásTárgy: Re: Földszint   Vas. Jún. 05, 2011 1:53 pm

*Rohamozok Stephanus felé, amikor hirtelen eltűnik és nem találok el semmit. De gyorsan észre veszem, hogy Stephanus a pajzsával támad. Gyorsan Felé fordulok és pajzsommal hárítom a támadását. Ezután Stephanus maga elé tartja a kardját és pajzsát és hátrálni kezd. Én csak figyelek, de bekészítem a fegyveremet és pajzsomat szűkség estére. hamarosan oda ér a fogadó ajtójához, majd bemegy rajta. ~Itt az idő a vissza vonulásra!~ Mondtam magamban elkezdtem futni a tolvaj céh felé. ~Jobb lesz, ha szólok a többieknek!~ Mondtam magamban futás közben.*
Salo
Druidae - Druida
Druidae - Druida

Hozzászólások száma : 31

TémanyitásTárgy: Re: Földszint   Vas. Jún. 05, 2011 1:57 pm

Teprim úgy tűnt kész volt az indulásra, de előtte figyelmeztetett, hogy veszélyes helyre megyünk, de én nem féltem a veszélytől. Ha nem is rúgjuk szét az egész bagázs hátsóját, legalább okozunk egy kis felfordulást. Legalábbis ez volt az én tervem.
-Ne aggódj miattam. Jobb vagyok annál semmint, hogy pár erkölcstelen tolvaj legyőzhessen.-Mondtam egy halvány mosollyal.-Jól tetted, hogy nem csatlakoztál hozzájuk.
Ekkor jött be Stephanus és sajnos nem járt sikerrel. Visszajött a fogadóba, és be is csukta. Sóhajtottam egyet és elindultam, hogy beszéljek vele. Remélem, hogy nem lesz olyan kemény Teprimhez, hisz abban a faluban ahol én éltem meséltek a városok törvényeiről, és ha ő olyanban él akkor új társunk nem sokáig élvezheti a szabadságot, és van egy olyan érzésem, hogy erőszakkal sem leszek képes jobb belátásra téríteni.
-Nem kell követnünk. Teprim felajánlotta a segítségét. Ott volt a bűntettnél, de nem volt aktív résztvevő, szóval szerintem a segítségével vezekelhet, amiért ott hagyta őket.-Mivel tudtam, hogy a lovagok vallásosak talán ez a kis vezeklős szöveg jobban hat rá, mint egy átlag emberre.
Zöld Nővér
Assassinus - Orgyilkos
Assassinus - Orgyilkos

Hozzászólások száma : 10

TémanyitásTárgy: Re: Földszint   Hétf. Jún. 06, 2011 8:34 am

//Sajnálom, hogy egy helyszínre írtam mindezt, de ha szükséges, akkor szétosztom és a megfelelő részleteket a megfelelő topicokba fogom átmásolni.//

* Több napi utazás után, de a Zöld Nővér végre elérte célját: Dhaeraow Loomin sötét elf klán városát. Rettentő hosszú és kimerítő út volt ez neki, ugyanis egyenesen Grandfolkból kényszerült a Zöld Nővér ezt az utat megtenni, ráadásul úgy, mint ahogy egy „átlagember”. Szerette volna ugyanis, hogy valódi alakjában, repülve megközelíteni a sötét elfek eme földalatti városát, de két ellenérv is volt ez ellen. Egyrészt, a barlanglejárat a messzi északon található, ha hüllőként ért volna oda, akkor hamarabb megfagyott volna, mire újra emberi alakot vett volna fel, illetve legfőbb felettese, a Fekete Öreg, megtiltotta, hogy bármilyen felkelést keltsen, míg el nem éri célját.
~Diszkréció, diszkréció!~ hajtogatta magában, zsörtölődve az út alatt megannyiszor, és ha a Fekete Öreg olvasta is a gondolatait, nem szólt érte semmit. Minden Szárnyas Kobra felül tud emelkedni a kicsinyes sértéseken, és a Fekete Öreg pláne elengedi a füle mellett, kivéve az ellene irányult lázadó szándékokat. Így hát gyalogosan, és karavánokhoz és kereskedőkhöz csatlakozva kellett az utat megtennie, és rendszerint ő fizetett. Akár meg is ölhetett volna egy kordés kereskedőt és eltulajdonítva a lovait egyenesen a célja felé vágtázhatott volna, de így csak felvonta volna magára a figyelmet. Ugyan, a Zöld Nővér kételkedett volna abban, hogy egy neve sincs senki halála bármi bonyodalmat okozhatott volna, de mindig ott volt az a fránya „de ha mégis”, akkor ki tudja, hogy mivel sújtaná a Fekete Öreg parancsa megszegéséért, nem is beszélve az esetleges üldözőkről.
Hosszú útja és felettébb pénzpazarlása úgy tűnt, hasznára vált: a barlangba viszont egyedül kellett leereszkednie, ami kissé megrettentette őt. Némán állt a sötét bejárat előtt: ugyan még messzire el lehetett látni, de túl sok volt a kanyar, a rejtett zug, a láthatatlan ellenség és a mélyen megbúvó sötétség. Hezitálását és felkavarodott gondolatai a Fekete Öreghez is eljutottak, aki a hosszú út alatt most újra szólott hozzá.*

Ne legyenek kétségeid! Nem küldenélek egy olyan helyre, amit korábban nem térképeztek fel előtted. Menj előre, én pedig útbaigazítalak, ha szükséges. Én leszek a szemed, ha a sötétség körülölel, de azon túl magadra vagy utalva, ne feledd!

~Köszönöm támogatásodat, nagyságos Fekete Öreg. Ígérem, nem okozok csalódást a számodra!~

*Ugyan telepatikusan magabiztosságát közvetítette, lelke mélyén kétségei voltak afelől, hogy tényleg okos dolog belépni az ismeretlenbe, de amennyire nem ismerte ezt a helyet, olyannyira tisztában volt, hogy a Fekete Öreg nem fogja cserbenhagyni. Legalábbis most nem. Mélyet szívott a csípős, kinti hideg levegőből, bár idefele jövet majd’ megfagyott még így, emberi alakban is, kitartásának köszönhette, hogy nem rogyott össze az út felénél. Legszívesebben pihent volna, de sem módja, sem ideje nem volt rá. Elindult a barlang mélyébe.

Egy jó ideje bolyongott a sötétben, a lehető legóvatosabban. Végig lopakodott, figyelve minden apró neszre, míg ő maga olyan csendesen mozgott, mint egy árny. A fal mentén haladt, míg a Fekete Öreg egy-egy elágazáskor megmondta, hogy merre haladjon. Nehéz volt, jóformán az út felét vaksötétben tette meg. Nem volt nála semmiféle fáklya, vagy rongy, amit elégethetett volna és nem is voltak olyan varázslatai, amivel tüzet gyújthatott volna.*

~Talán nem is baj, legalább nem vonom magamra a figyelmet… diszkréció.~

*Kicsit nyersebb volt a hangulata, mint máskor, de ez főleg a miatt volt, hogy már egy ideje nem pihent és nem is evett előző nap óta. Gyengének érezte magát az emberi testben, legszívesebben felvette volna újra szárnyas kobra alakját, viszont már teljesen fölösleges lett volna. Nem volt elég tágas az alagút, hogy egy magához hasonló monstrum elfért volna, ráadásul, hogyha harcra került volna a sor, biztosan megölték volna a helyi fenevadak, vagy őslakosok. Így maradt a lopakodás lehetősége.
Órák – vagy esetleg, napok, nem tudta, hogy mennyi ideje bolyonghatott – teltek el, mire elérte a várost. Legalábbis, egy óriási tükröt, amelyben tükröződött a város és önmaga. Itt volt a legtöbb fényt adó kristály, amelyek nem utolsósorban az idefele vezető úton is legalább némi fényt biztosíthattak, így eléggé jól láthatott mindent. A Zöld Nővér sejtette, hogy mégis mire használatos az előtte álló tükör. Érezte a belőle kisugárzó mágiát, és ha sejtése beigazolódik, ez egy teleport kapu a városhoz. Ha nem, akkor valamiféle halálos akadály, és ha megpróbál hozzáérni, elevenen megsül, vagy rosszabb. Már nem érdekelte a Zöld Nővért, bármi is legyen, ő nem hátrál vissza. Minden teketória nélkül megérintette a varázstükröt.
Élt. Legalábbis, nem ilyennek képzelte a halált. Ahhoz túl sok volt a sötét elf, így sejtésének beigazolódását vélte a Zöld Nővér. Nem ismerte az itteni népeket, legalábbis, nem tudott róluk semmi érdemlegest mondani azon kívül, hogy milyen fajhoz tartoztak. Pár könyv említett róluk egy-két dolgot, viszont valóságtartalmában nem bízott olyannyira. Pláne, hogy az ő fajtájáról is mennyire hiányosak voltak az adatok és olykor mekkora ostobaságokat írtak róla. Így elindult, és a számára felismerhető jeleket követte, ugyanis az írást sem ismerte itt, nemhogy a nyelvet.
Idegen volt egy olyan helyen, ahol az idegeneket láthatólag megvetették.. Sok szem szegeződött rá, és egyikben sem a barátság szikrája tükröződött. Bár maga a Zöld Nővér is feszült volt: feladata, amit a Fekete Öreg adott neki, még grandfolki távozásakor, a helyi tolvajcéhbe vezetett. A feladat szokásos volt, azaz beépülni a tolvajok közé, úgy, hogy néhány feladatot elvégzett és a lehetőleg minél több információt szerezni a városról, a különféle tolvajokról és azok ambícióiról. Ezért járta a különféle helyeket, hogy minél többet tudjon meg az ottani népekről. Egyelőre nem árulta el a Fekete Öreg, hogy miért teszik ezt és hogy miért pont őt bízzák meg ezekkel a feladatokkal, bár nem tudhatta, hogy mégis hány fajtársa teljesít szolgálatot. Azt tudta, hogy sokuk járja a világot, és feltérképezik azt, de hogy feladatokat is végeznek-e közben más fajúak szolgálatában, arról nem tudott. Az utcákon való bolyongása közben, mikor már az is megfordult a Zöld Nővér fejében, hogy a helyiekkel megpróbál valamelyik általa ismert nyelven beszédbe elegyedni, egy tőle alig kétméternyire lévő épületből egy alak rontott ki, láncingben, karddal és pajzzsal felszerelkezve, láthatólag menekülőre fogva a dolgot. Amennyire láthatta az arcát, embernek vélte, legalábbis, nem egy kékbőrű arc volt az, ami a sisak takarása alól kilátszott. A Zöld Nővér nem habozott, nem tudhatta, hogy miért menekült az ember, de nem engedhette csak úgy el. Legalább meg tudta magát értetni vele, és ki tudja, valami véletlen folytán tudhatja, hogy merre lehet a tolvajcéh.*

- Hé, te, megállj! *kiáltott rá a Zöld Nővér az emberre (Mánuelre), és megpróbálta útját állni, noha jóval kisebb volt nála így, emberalakban. Kardját ettől függetlenül előrántotta, hogyha az ember nem akar megállni, akkor tesz róla a Zöld Nővér, hogy felfigyeljen rá, de a biztonság kedvéért még egyszer megszólította.*

- Nem vagyok az ellenséged, csupán lenne pár kérdésem, és ha megválaszolod őket, az utadra engedlek!

~… de ha megnehezíted a dolgomat, nem kezeskedhetem a következményekért!~
Tepirm
Saccularius - Tolvaj
Saccularius - Tolvaj

TémanyitásTárgy: Re: Földszint   Szer. Jún. 08, 2011 11:25 am

* Erősen csodálkoztam amikor megláttam hogy a másik lovag is bejött, az az Stephanus. ~ Remélem nem veszi le az én drága fejemet. Még a végén meghalnék! ~ Gondoltam magamban humorosan, de máris lehervadt az a kicsi kis mosoly az arcomról, amikor hirtelen beugrott egy képzeletbeli kép ahogyan a cellámban kuporgok. Rögtön elhesegettem a gondolatot, majd odaléptem Stephanus közelébe.
- Sir, vagy hogy hívjam... Lehetőleg ne vigyen börtönbe. Én valóban ott voltam a csapatukban, de nem öltem őrt, egyet se. Igazából hogy úgy mond csak "dísznek" voltam ott. Ha esetleg kiválthatnám valamivel a bűnömet, akkor szóljon, Sir. Odavezetem önöket a kapuhoz, és még talán be is megyek önökkel, de legalább hadd mossam tisztára a nevem. - Mondtam. ~ Micsoda beszéd! Elmehetnék írónak is, csak az a baj hogy írni alig tudok... ~ *
Mánuel Komnénosz
Miles - Harcos
Miles - Harcos

TémanyitásTárgy: Re: Földszint   Szer. Jún. 08, 2011 11:55 am

*Éppen futok amikor valaki rám szól, hogy álljak meg. Mikor oda nézek észre veszek egy zöld hajú és szemű fiatal lányt látok meg. ~Mit akar ez a lány tőlem?~ Kérdeztem magamban, hamarosan a lány újból megszólalt és azt mondta, hogy nem az ellenségem és csak néhány kérdést tenne fel nekem és utána elenged. Ettől kicsit megnyugszom, de nem teljesen már tudtam bármikor utánam jöhetnek. Gyorsan hátra nézek majd szólok a lánynak. -Gyorsan mond, mert sietek!- Mondtam lánynak és vártam a válaszát.*
Stephanus Tavilrond

TémanyitásTárgy: Re: Földszint   Szer. Jún. 08, 2011 12:12 pm

*Stephanus végighallgatta Tepirm és Salo beszédeit egyaránt.*
- Ne aggódjon, nem fogom fejét venni, sem börtönbe zárni. De jobb lesz majd odavezetnie a tolvajcéhhez, hogy le tudjuk leplezni ezt a kis szervezetet. Mi magunk nem fogunk bemenni, hiszen sokkal többen vannak, mint mi. Viszont jelentést fogok tenni a lovagrendnek, és ők majd szólnak a királynak (Etrand királyának) hogy intézkedjen az ügy érdekében valamit. Ha jól tudom, ez a kis tolvaj céh már sok ember életét elvette, és itt lenne az ideje annak, hogy végük legyen. - *mondta Stephanus Tepirmnek.*
- Hát jó... szóval Tepirm a neve... Nos, ebben az esetben... -*mondta Stephanus elősször Salonak, majd Tepirmhez fordult* - Vezess oda minket, Tepirm...
*Stephanusnak hirtelen egy pillanatra szúrt a szíve. Úgy érezte, hogy valami, ami mágikus erővel rendelkezik (minden varázshasználó megérzi a mágikus erőket) és nagyon erős közeledett.... ami közeledett, az Zöld Nővér. Viszont az illető kint van, és nem is fog bejönni. Stephanus mégis megérezte.*
- Ööö... szerintem ezzel kicsit még várhatnánk. Úgy érzem, hogy kicsit veszélyes kimenni... - *mondta Stephanus.*
~ Mi a franc lehet ez? Remélem nem valami csapda...Hiszen ha az, akkor végünk van mint a botnak... és itt halunk meg, a semmi közepén, mindenféle kékbőrű buckalakók között... ~
- Na mindegy.. mégis menjünk ki... ami késik nem múlik... - *mondta....*
Tepirm
Saccularius - Tolvaj
Saccularius - Tolvaj

TémanyitásTárgy: Re: Földszint   Pént. Jún. 10, 2011 6:25 am

* Örültem amikor meghallottam hogy nem vágnak börtönbe, és akasztanak fel. Szinte "repülni" tudtam volna az örömtől, és majdnem meg is tettem, csak szárny kellett hozzá. Később Stephanus mondta hogy hát azért jó lenne ha odavezetném őket a céh bejáratához.
- Persze, azonnal. - Válaszoltam nekik. Igazából nem az volt a baj, hogy ha meglátnak minket és nekünk rontanak, hanem már azzal volt a baj hogy hogyan is találjuk meg? Hiszen már én is alig emlékszem rá, bár... Lehet mégis beugrik. Mielőtt elindultam volna, Stephanus ismét szólt hogy nem lenne jó kimerészkedni, de utána meggondolta magát. Kezdtem kicsit aggódni. ~ Ha a lovag aggódik, az már bajt jelent. ~ Gondoltam magamban, és elindultam a céh bejárata felé. Háromszor is sikerült eltévednünk, és kétszer még tájékozódni se tudtam. Végül aztán nagy keresgélés után, megláttam azt a bizonyos ismerősnek tűnő helyet. Megörült a sápadt fejem.
- Á, megvagyunk! - Mondtam és odafordultam hozzájuk. - Ez a bejárat. - Mutattam óvatosan a céhnek a bejáratára, ahol két darab sötét elf állt őrt. ~ Te, ha ezek észrevesznek, nem fognak örülni hogy vagyunk. ~ Gondoltam magamban. *
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Földszint   

Földszint
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Nappali & Előszoba (földszint)