Ways of Darkness

Egy olyan fantasy, amit még sohase láttál.

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Ways of Darkness - English/Angol

Share | 

A szántóföldek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Stephanus Tavilrond
Administrator - Adminisztrátor
Administrator - Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 678

TémanyitásTárgy: A szántóföldek   Hétf. Ápr. 05, 2010 6:06 am

Itt vannak elültetve a zöldségek, gyümölcsök, a burgonya, a liszt és kenyér készítéséhez szükséges gabonafélék, és a sör készítéséhez szükséges komló.
A parasztok keményen dolgoznak itt.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://wod-game.forumotion.co.uk
Anastasoula Rasviros
Magus - Varázsló
Magus - Varázsló

Hozzászólások száma : 13

TémanyitásTárgy: Re: A szántóföldek   Hétf. Jún. 17, 2013 1:31 pm

Vihar volt tegnap este... Nem mindennapi vihar. A szél tépázta meg a környékbeli házakat. Süvített... v visított... énekelt. De ennek a viharnak leple alatt egy másik is végig söpört, oly csöndben és észrevétlen, hogy talán egy volt a kettő.
A szántók közelében, a többitől mégis messzebb egy tanya égett. És a többiből sem hallatszódott zaj. Még nem vették észre, a pánik még váratott magára.
De én... Én ott voltam. A maszkomat feltéve táncoltam, olybá tűnhetett valami éteri zenére amit csak én hallhattam, a nem is általam okozott tűznél. És ha a szél feltámad valószínűleg a szántóra is átterjed a tűz. Vagy a magtárakra. ÉS ki tudja voltak-e egyáltalán az épp lángoló kunyhóban...
Felhasználó profiljának megtekintése
Ther'rah Alean'athem
Draco - Sárkány
Draco - Sárkány

Hozzászólások száma : 28

TémanyitásTárgy: Re: A szántóföldek   Hétf. Jún. 17, 2013 1:40 pm

*A vihar nem járt egyedül. Egy feketesárkány cikázott az égben. A város őrei őt üldözték, holott nem is ő volt felelős a tűzvészért. Látni lehetett, ahogy elrepül. Aztán a füstfelhők elkezdték eltakarni. A fekete füstben tökéletesen eltünt a feketesárkány. Majd látni lehetett egy elf-szerűséget közeledni, pont onnan ahol a sárkány eltünt.*
- Micsoda tűz... Nem igaz, hogy nem tudnak mit tenni ezellen... - mondta Ther'rah magában hangosan. Ther'rah grimaszolt, és színlelve vízvarázslatot használt néhány tűz elállítására, de ennyi. Ő egy nekromanta, nem holmi jógyerek. Ekkor vett észre egy másik idegent, Anastasoula Rasviros-t. Hagyta, hogy tegye a dolgát. Mindeközben a falu őrei oltották a tüzet ahogy csak tudták. Ha már a sárkány eltünt, hasznossá teszik magukat. *
~ Ki lehet ez? ~ gondolta magában. Megvárja míg történik valami. Ha netán rá támadnának, elég erős hogy megvédje magát a mágiájával. És ha mégse, akkor visszavált sárkány alakba, és legfeljebb elrepül.

~ Gnarog Dougfral - ember harcos-varázsló
Anastasoula Rasviros
Magus - Varázsló
Magus - Varázsló

TémanyitásTárgy: Re: A szántóföldek   Hétf. Jún. 17, 2013 1:57 pm

Volt egy pont amikor tényleg hangok voltak. A tűz pattogását kívül, és tényleg csak én hallottam őket. És én ittam minden szavukat, minden sikolyukat... történetet meséltek.
De aztán volt egy hatalmas hullám, az összes felerősödött, majd egyszerre maradtak csöndben. Majdnem beleszédültem. Végül egy utolsó suttogás maradt mielőtt felébredtem a transzból...
- Jönnek...
Aztán ez a legutolsó hang is tova szállt.
Pördültem egyet a sarkam körül, pont szembe kerülve az érkezőkkel. De igazából csak ekkora nyíltak ki igazán a szemeim. Mennem kellett volna. Hiszen tudtam... Számítottam erre. De mégis bosszús voltam hogy megzavartak. Csak álltam és néztem őket a fehér maszkom mögül, melynek fekete szem körüli kontúrjai miatt talán valami rémjelenés is lehettem a szemükben. Még a vörös, elegáns hosszú ruhámban is, ami felvágásai miatt csak a lábaimat nem takarták igazán.
A páncélomat hátra hagytam nem messze kicsit veszélyt vállalva ezzel.  A lábamra sem volt rendesen rátekerve a fásli mint általában szokott. Bár még a bokám körül volt, itt ott meglazult. A kalapácsom viszont nem volt messze.
- Ki van ott?! - kiáltották, és kicsit megdermedtek, ki-ki mit maga elé tartva fegyverként.
Én viszont csak álltam ott mint egy jelenés, kecsesen.
Ther'rah Alean'athem
Draco - Sárkány
Draco - Sárkány

TémanyitásTárgy: Re: A szántóföldek   Hétf. Jún. 17, 2013 2:03 pm

- Én a helyedben elővigyázatosabb lennék.... "Ki van ott?" hölgyecske.... kehehehehe.... - mosolygott gonoszan az elfnek álcázott sárkány. Már az akcentusán is hallatszott, hogy ő nem ember, hanem valami más. Erdőelf? Igen, ahhoz hasonlított az akcentusa, de voltak nyelvbotlásai, sárkány létének köszönhetően. Meg hát aki nagy varázsló, az megérzi hogy ő bizony egy sárkány, méghozzá egy sárkány nekromanta.
- Nem sokat érsz a kalapácsoddal.... Mire megfordulnál, arra már rég hamu lenne belőled... kehehehehehe....
- Talán nem kellene egyedül lófrálni egy égő településen... kehehehehehehehe.... - vigyorgott gonoszan a sárkány. Már készen állt arra, hogy újra sárkánnyá alakuljon. Ezt ugrás közben tervezte, és akkor a lendületből azonnal felrepülhet. Nem talált ebben a faluban semmi érdekeset. De ki tudja. Lehet hogy találni fog. Lehet.

Anastasoula Rasviros
Magus - Varázsló
Magus - Varázsló

TémanyitásTárgy: Re: A szántóföldek   Hétf. Jún. 17, 2013 2:23 pm

- I-Igen úgy van... - értett egyet nagyban az egyik a férfival. Ő jobban fel volt szerelve még pár emberrel együtt. Talán ki tudja az itteni őrség... vagy mi. De én csak még mindig álltam ott mozdulatlan,  akár egy szellem... olyan mint amikkel beszélgetni szoktam.
- Lehet... azzal a sárkánnyal van... együtt gyújtották fel a falut! - vetette közbe a másik. Az ő hangja is merős volt. Elmosolyodtam a maszkom alatt annak ellenére hogy egy közülük nem is volt falusi, egészen más volt, és egyértelművé tette hogy bármikor tönkre teheti a kis játékomat.
- Pont te beszélssz... - szólaltam meg kísérteties hangon, minta nem is a maszkom alól jött volna a hang, hanem minden honnan, a csőcselék körül. - Bűnös! Te volnál az utolsó aki megsiratná a tűzben elhunytakat.
A levegő kissé megdermedt. És halkan nem sokkal később az morajlott át a kisebb csoporton: ,,Elhunytak?"
Tudtam annak az embernek a bűnét. És ő is tudta az övét... Sőt én tudtam az összesét.
- Hogy vártál arra hogy elhallgassanak... Ne tudja a titkodat soha senki felfedni...
A zavar tapintható volt a tömegben.
- Elmeséljem a bűnösök történetét? - itt megálltam egy pillanatra. Hatás szüntet vagy amit akartok. De valószínűleg pillanatokra voltunk attól hogy valamelyik idegesebb fajta kirontson a csordából felém...
Ther'rah Alean'athem
Draco - Sárkány
Draco - Sárkány

TémanyitásTárgy: Re: A szántóföldek   Hétf. Jún. 17, 2013 2:37 pm

- Nem kell elmesélni, úgyis jó.... kehehehehehehehe - válaszolt a sárkány  nőszemély utolsó mondatára. A többi mondatára nem tudott válaszolni. Hirtelen a mellette levő őrök holtan feküdtek. Mi is történt igazából? Áh, csak egy kis varázslat.... A mi sárkányunk mindkét tenyere elkezdett kéken fényleni, de ezt az őrök nem láthatták, hiszen a sárkány a hátuk mögé tette kezeit. És mikor megérintette őket, jéggé dermedtek.... persze ezt nem látszott. A másik kettő őrt - hiszen négy volt összesen - úgyszintén gyorsan megérintette, akik úgyszintén meghaltak. Ezután a varázslat elmúlt. Most a sárkányunk hangja is megváltozott. A viccelődő hangjából egy egészen mélyebb, komolyabb hang lett, erős basszussal. Csak úgy belekalapál az ember fülébe az a hangos mély hang, ami Ther'rah szájából kijön.*
- Nem tudom hogy ki vagy, de van egy olyan érzésem hogy nem sokáig fogsz élni ha itt maradsz.
- hát igen. Megölte az őröket, és ha elmegy, simán a nőszemélyre fogják. Ther'rah most hirtelen előreugrott, és egy varázslattal az elfből feketesárkány látt, aki az égben repül. A nőnek most lenne lehetősége ráugrania, vagy megkapaszkodnia, ha akar. De ha nem, a sárkány egyszerűen elrepül, és legfeljebb szórakozik egy kicsit.*

Anastasoula Rasviros
Magus - Varázsló
Magus - Varázsló

TémanyitásTárgy: Re: A szántóföldek   Hétf. Jún. 17, 2013 2:50 pm

Az összeeső holttestekre néztem. Egy fajta csalódottság lett rajtam úrrá. Valami azt sugallta nagyobb elégedettséggel járt volna, ha magam szabhatok büntetést.
A varázslóra néztem. Úgy gondoltam teljesen felfedte magát. Ami amúgy is nyilván való volt. De utána lerántotta a végső leplet.
Figyeltem ahogy tova száll. Aztán a kalapácsom után kaptam és neki iramodtam. Feltett szándékomban állt követni a sárkányt és a maradék cuccomat is összeszedni.
Természetesen varázslatot használtam. Ám ez több volt egyszerű telekinézisnél. Külső szemlélő számára tényleg olyan lehettem akár egy szellem. Volt hogy eltűntem, majd sokkal arrébb feltűntem, olykor pedig csak egy áttetsző, elhúzódó szellemkép volt látható. Így tudtam tartani az iramot a sárkánnyal a földön is, és még azt is tudtam figyelni merre megy. No persze ha nem vetett be valami trükköt ő is.
Ther'rah Alean'athem
Draco - Sárkány
Draco - Sárkány

TémanyitásTárgy: Re: A szántóföldek   Hétf. Jún. 17, 2013 2:58 pm

*Ther'rah nem vetett be semmiféle trükköt, igazából annyit tett, hogy berepült a még érintetlen erdőbe. Persze, mielőtt azt megtette volna, szépen végigrepült a legelőkön, és elfogott egy eltévedt tehenet. Micsoda gondatlanság. A tűzzel elfoglalt emberek elhagyták farmállataikat. A sárkány egy időre alacsonyabban repült, szájába kapta azt a szarvasmarhát, majd repült is az erdőbe. Nem látta, nem tudta - vagy csak úgy tett mintha nem tudta volna hogy - a nőszemély követte. Be az erdőbe, és lesz nagy lakoma. Úgy is történt. Amint egy tiszta pontra ért ahol nem volt semmiféle emberi aktivitás, leszállt, és elkezdett lakmározni. Igen, lakmározni. Átmenetileg "letette" a frissen meggyilkolt szarvasmarha tetemet, majd neki is látott a cafatozásnak, a falatok szájába vételének, és a megrágcsálásnak.*
- Finom falatok... - mondta magában. - Ezerszer jobb mint az emberi hús...
*Remélte, hogy a nőszemély nem zavarja meg. Nincs kedve osztozkodni a vacsoráján. Nem mintha tudna arról, hogy a nőszemély likantróp lenne, de a rendes emberek is szeretik a marhahúst... jó, nem nyersen, de akkor is... Ther'rah naív módon, ráérősen eszik, hiszen a tűzzel elfoglalt falu őrei itt úgyse találják meg.*

Anastasoula Rasviros
Magus - Varázsló
Magus - Varázsló

TémanyitásTárgy: Re: A szántóföldek   Kedd Jún. 18, 2013 3:35 pm

Beértem a nagy varázsló... és a nagy jelzővel a méreteire gondoltam. Mekkorának tűnhettem én mellette?
Nekidőltem egy fának nem messze tőle és úgy néztem. Azonban így még jobban bántam, hogy nem én végezhettem azokkal a félkegyelműekkel. Az éhség önkénytelenül kezdett felmorajlani a gyomromban. De vártam... tényleg. Nagyon igyekeztem.
- Áldottak akik megértik a halált és az életet? Számodra nem tűnt misztikumnak... - szólaltam meg végül. De aztán nagyot sóhajtottam. - Úgy képzelem nincs szükséged egy bárdra még véletlenül sem, nem igaz?
Ther'rah Alean'athem
Draco - Sárkány
Draco - Sárkány

TémanyitásTárgy: Re: A szántóföldek   Kedd Jún. 18, 2013 3:44 pm

*Anastasoula közeledésére a sárkány meglepetésében abbahagyta a lakmározást. Ezután Ther'rah szájából egy mély, sárkány beszédhang jött ki. Erős basszus, amely tiszteletet és komolyságot parancsol.*
- Mit tud egy hozzádhasonló fiatal lény az élet és halál tényeiről? - mondta lenézően, hangosan. Majd lenyugodott, és nyugodtabb hangnemben szólalt meg. - A velem egyidősek is ugyanoly tudatlanok mint egy csecsemő. Az élet megszüntetésénél mi sem könyebb.... de teremtése már trükkösebb folyamat. Bárdot mondtál? És mégis mi haszna lehetne egy sárkánynak egy bárdból? Netán arról fogsz énekelni, hogy hány ember végezte a gyomromban?
Fejezte be Ther'rah a szövegelést, elnevetve a végét, mindeközben árgus szemekkel figyelve a zsákmányát, nehogy Anastasoula véletlenül is hozzányúljon a húshoz.*

Anastasoula Rasviros
Magus - Varázsló
Magus - Varázsló

TémanyitásTárgy: Re: A szántóföldek   Kedd Jún. 18, 2013 3:57 pm

- Tudok... egyet s mást. Azt nem állítom hogy mindent, csak azt amit maguk a holtak elmondanak, és egy kicsivel többet...
- És pár zabigyerek, aki megbánta még azt is hogy megszületett, lehet nem értene egyet veled - kuncogtam. Gondoltam ő másfajta teremtésre gondolt, de ez mellékes volt. - De nem állítottam, hogy akár nálad többet tudnék róla, nekromanta.
- És  valószínűleg azt is megtudnám tenni. Elénekelhetném a szenvedéseiket amiken keresztül mentek mikor végeztél velük. De sokszor több van egy bárd mögött mint elsőre látszik. De az egy másik történet.
Ther'rah Alean'athem
Draco - Sárkány
Draco - Sárkány

TémanyitásTárgy: Re: A szántóföldek   Kedd Jún. 18, 2013 4:05 pm

- Az emberek csak azt értékelik amivel nem rendelkeznek, amit elveszítettek. Csak az élőholtak és mi nekromanták vagyunk tisztában azzal, hogy az élet mekkora kincs.... Természetesen, nem félünk megfosztani azokat e kincstől akik az utunkat gátolni merészelik.... A végső megoldáshoz közel járunk... - jegyezte meg Ther'rah. Mi is a végső megoldás? Nos, Ther'rah azért lett nekromanta, hogy feltámasztja a már évszázadok óta meghalt szerelmét, akinek testét külkönböző szerekkel prezerváltva. Ther'rah-t a bosszúvágy vezette rá a Sötétség útjára. Miután rájött hogy a halott ellenség vére milyen ízletes, soha többet nem tudott letérni a Sötétség útjáról. Ther'rah régi, áttérés előtti énje már a múlté, helyére egy sötét nekromanta került, aki hatalomra vágy. Ellenben a feltámasztási célja megmaradt.... Annak ellenére, hogy e sötét lélek valószínüleg már semmit sem érez a több évszázada halott lányka iránt, és valószínüleg a holt lélek se viszonozza, már ha nem reinkarnálódott, ami pedig minden bizonnyal többször is megtörténhetett az évszázadok alatt.
Mindezek ellenére a feltámasztási szándék megmaradt.
- Igen? Na, akkor hadd halljak egy tüzes nótát arról, hogy ellenfeleim miként váltak hús-vér lényekből hamuvá és porrá, és miként visítottak miközben halálra égtek... kehehehehehehe.... - válaszolta, hegyezve a fület, miközben lassan folytatni kezdte a lakmározást.

Anastasoula Rasviros
Magus - Varázsló
Magus - Varázsló

TémanyitásTárgy: Re: A szántóföldek   Vas. Jún. 30, 2013 3:51 am

- Valószínűleg igazad van... Látom a napok múlását még az emberek között nem változik semmi, vagy nem sok. És értük már csak a holtak sírnak. De az ő könnyük már sosem ér földet...
- Nos... valahol reméltem hogy ezt mondod... - jegyeztem meg és elmosolyodtam a maszk alatt. De aztán pár pillanatig még nem szólaltam meg. Az én részemről csönd volt. Az igazság viszont az volt, hogy a holtak beszédét igyekeztem meghallgatni. Ha lett volna egy, még félig megemésztett az áldozat a hasában, könnyebb lett volna, de sebaj.
Végül megpendítettem a húrokat, nagy levegőt vettem és belekezdtem. Már az első hangtól kezdve érezhető volt hogy a ,,dalom" nem csak hangok és szavak. Az aki hallgatta, előtte megelevenedett minden amit kimondtam, úgy megfoghatatlan módon. Lelki szemei előtt... ha azt mondtam hogy valaki szenvedett akkor tudni lehetett hogy így volt, és azt is hogy mennyire, és hogyan.
Énekeltem egy mágusról aki fejébe vette hogy hőst játszik, és felkereste a sárkány-nekromantát, hogy végezzen vele. Viszont csúfos véget ért. És hogy a szelleme még sokáig sírt. Énekeltem utána egy faluról mely a nekromanta által okozott tűzvészben veszett oda nyomtalanul. Énekeltem az ottani reményteljesen bolondokról, akik azt hitték lehet valami esélyük, és ők is hőst akartak játszani, és le akarták győzni a sárkányt. De az ő reményeik is elhamvadtak akár csak ők maguk és a falu. És ott voltak még azok, akik ahogy az előbb ő maga mondta, csak útban voltak saját céljai felé, és így életük ki lett írva az idő színdarabjából. Róluk is ejtettem pár strófát mielőtt végleg elhallgatott volna a három húros ,,lantom", és tekintetem visszatért volna a jelenlegi ,,jelenbe".
Ther'rah Alean'athem
Draco - Sárkány
Draco - Sárkány

TémanyitásTárgy: Re: A szántóföldek   Vas. Jún. 30, 2013 5:18 am

*A sárkány végighallgatta a dalt. Nagyon is tetszett neki. Szerette. Igazán fülbemászónak találta a dalt. Kuncogott magában hallgatva a muzsikát. Majd úgydöntött, hogy megadja a bárdnak a jutalmát. A karmával eltávolította a tehén két lábát, és a bárd elé rakta. Nem fog éhenhalni.*
- Imádnivaló dal. Amint újra emberi formámba váltok, aranyt is kapsz. - mondta komoly hangnemben.
- Na mondd csak bárd, honnan származol? Hol élsz te? - kérdezte a sárkány.

Anastasoula Rasviros
Magus - Varázsló
Magus - Varázsló

TémanyitásTárgy: Re: A szántóföldek   Vas. Jún. 30, 2013 6:03 am

Igazán jól esett az elismerés. Örömmel töltött el. Kecsesen, szinte úri módra meghajoltam, a szabad kezem a mellkasomra téve, a hangszert kicsit eltartva magamtól.
- Köszönöm - mondtam lágy hangon.
Egy pillanatra a cafatos állatlábakra néztem. Éneklés közben el is felejtettem ingerlő látványukat és illatukat, de így rájöttem, hogy igen tudnék enni. A fa tövébe támasztattam a hangszerem, és kecsesen leguggoltam. Úgy döntöttem eltávolítom a maszkom, hiszen csak úgy fogok tudni enni. Talán
n amúgy is modortalanság lett volna, ha nem nyúlok az ajándékokhoz.
- Keldornból jövök - kezdtem végül bele, nem láttam értelmét ezt elhallgatni a nekromata elől, hisz valószínűleg ő is nagyon jól ismeri a helyet. - Solstanius házából. Hosszú keldorni tartózkodásom után úgy döntöttem ismét neki indulok a világnak... hogy többet lássak.
Azzal neki álltam kézzel marcangolni a húst hogy letépjek egy viszonylag kisebb darabot, és így emberi formában eszegetni kezdtem.
Ther'rah Alean'athem
Draco - Sárkány
Draco - Sárkány

TémanyitásTárgy: Re: A szántóföldek   Vas. Jún. 30, 2013 6:17 am

- Keldorn? Én is ott élek, de hazám Dragoc.... Messzi föld. - mondta, majd folytatta a tehenének rágcsálását.
- No, bárd. Talán hamarosan ideje lesz visszatérnünk Keldornba. Ez az erdő nem fog örökké biztonságot nyújtani a magunk fajtáknak. - mondta, miközben végigmérte a nőszemélyt. Érdekes.
- A szarvasmarha húsa a leg ízletesebb... - mondta, miközben folytatta a lakmározást.
A szarvasmraha húsa csak úgy eltünt a sárkány szájában. A nyers finomság lement a torkán, jó gyorsan, ízletesen. A sárkány élvezte a húst. Minden részét élvezte. Perceken belül eltünt a tehén.
- Ez jól esett... Gyakrabban kellene idejönnöm. Talán embert is ehetnék.
*Mondta, miközben tovább élvezte a megevett hús ízét.*
- Talán vizet kellene keresnem...

Anastasoula Rasviros
Magus - Varázsló
Magus - Varázsló

TémanyitásTárgy: Re: A szántóföldek   Vas. Jún. 30, 2013 6:25 am

- Néha úgy érzem túl hosszú idő telt el, hogy Keldornon kívül mást a ,,hazámnak nevezzek" - feleltem miután épp lenyeltem egy falatot. Bár érdekes volt ezt egy sárkánynak mondani, aki valószínűleg annyi időt élt meg ,hogy azt még elképzelni sem tudom.
A szarvasmarhára tett megjegyzésén csak elmosolyodtam. Úgy, kissé maszatos képpel. De aztán ahogy folytatta csak még tovább mosolyogtam. Ahogy az embereket emlegette, csak annyit mondtam sejtelmesen:
- Talán...
- Ami Keldornt illeti.. ha ezek az erdők nem is biztonságosak, én a részemről túl sok utat tettem meg, hogy visszaforduljak. Majd egyszer megteszem, hiszen épp azért jöttem el onnan, hogy ne cak ott legyek. És... - kuncogtam - számomra nem csak két szárny csapás...
Ther'rah Alean'athem
Draco - Sárkány
Draco - Sárkány

TémanyitásTárgy: Re: A szántóföldek   Vas. Jún. 30, 2013 6:33 am

- Két szárnycsapás.... - nevetgélt magában a sárkány, majd hirtelen átváltott az elf formájára. Elővette a zsebéből a jutalmat - néhány aranytallért - majd odaadta a bárdnak. A nekromanta arca hideg volt, nem mosolygott. Ő egy nekromanta, belőle már kihaltak az érzelmek. Amint a bárd elvette a pénzt, a nekromanta visszaváltott sárkány alakjába. Az az igazi alakja.*
- Hát.... Úgyhiszem hamarosan vissza kell mennem Keldornba. Nem találtam meg amiért jöttem. Valószínüleg nem is fogom. - mondta hidegen a sárkány. - Ez a hely nem nekromantáknak való.
- Na és bárd, te miért jöttél e földre? Mi keresnivalód az élők földjén? - kérdezte hidegen a sárkány. Mást nem tudott kérdezni. Az élők földje furcsa Ther'rah számára. Nagyon furcsa.*

Anastasoula Rasviros
Magus - Varázsló
Magus - Varázsló

TémanyitásTárgy: Re: A szántóföldek   Vas. Jún. 30, 2013 6:42 am

Átvettem a pénzt, és egy kis fejhajtással kísérve megköszöntem. Nem láttam ebben semmi kivetni valót, sőt, az elismerés az elismerés, és megtisztelő.
- Én azért jöttem hogy lássak, azért is hogy tanuljak... és talán szórakozásból is. És talán valami olyasmi tis találok ami Solstanius hasznára is lehet ki tudja. Az élők földje igazából szórakoztat engem. És sok minden van a láthatatlan függöny mögött, amit ők nem látnak.
-Igaz hogy innen jöttem, és megváltozva téretem vissza. De így még érdekesebb.
Ther'rah Alean'athem
Draco - Sárkány
Draco - Sárkány

TémanyitásTárgy: Re: A szántóföldek   Vas. Jún. 30, 2013 7:00 am

- Igen...? Na... úgyhiszem talán indulnom kellene.... Sok szerencsét, bárd. - mondta a sárkány, majd felrepült. Lassan repült fel, úgyhogy vendégje ráugorhat, ha akar. Vagy megállíthatja.
Elkezdte repülését, majd szépen, kecsesen elkezdett délkeleti irányba repülni. Gyorsan repült. A ködben gyorsan eltünt. A repülés közben gondolkodott.*
~ Vajon mi tarthatja az embereken belül az életet? Vajon hogyan lehet visszahozni? Meg kell találnom a kulcsot.... ~
*Gondolkodott, miközben repült. Még nem járt messze az előző helytől. Még visszafordulhatott ha akart. De ha nem, akkor repül tovább. Keldorn a célpontja.*

Anastasoula Rasviros
Magus - Varázsló
Magus - Varázsló

TémanyitásTárgy: Re: A szántóföldek   Vas. Jún. 30, 2013 7:13 am

Néztem ahogy a sárkány felszáll lassan és elrepül. Akárhogy is néztem volt benne valami fenséges, tekintélyt parancsoló és gyönyörű. Nem tudtam mást tenni mint lélekben integetni utána.
- A múltad szellemeinek árnyai legyenek kevésbé kegyetlenek veled mint te voltál velük - gondoltam e ,,jó kívánságot" magamban. Majd miután messzebb ért úgy döntöttem folytatom az evést, sőt befejezem. Levettem a ruháimat, és arrébb raktam, hogy ne szakadjanak szét és ne legyenek koszosak. Átváltoztam, úgy mégis csak könnyebb és jól esőbb enni. Marcangolni kezdtem a lábakat. Aztán mikor végeztem visszaváltoztam, meg tisztogattam magam. Visszaöltöztem és visszavettem a maszkom, majd tovább álltam.
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: A szántóföldek   

A szántóföldek
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dohányföldek